Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy warto?


Piko1978

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam takie pytanko czy warto udać się do lekarza psychiatry którego się zna osobiście? Nie jest to oczywiście jakaś wielka znajomość, porostu znamy się wiemy kto gdzie pracuje czasami się widujemy i zwyczjowe dzień dobry jak leci itd....

Szykuję się do pierwszej w życiu wizyty u takiego lekarza i stąd moje obawy i niepokoje :/

Czy jest możliwe że taki lekarz podejdzie do mojego problemu lepiej niż do innych pacjentów? Może ktoś już miał taki przypadek w swoim leczeniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja tak zrobiłem i uważam, że wybrałem idealnie...a tak serio to uważam, że nic nie dzieje się przypadkiem...ale to długa historia. Pamiętaj, że każdego lekarza obowiązuje tajemnica. Możesz powiedzieć mu, że przyszedłeś po poradę, jak zobaczysz, że jest OK. to działaj dalej. Lekarz powinien pomagać wszystkim ludziom jednakowo i nie powinno mieć znaczenia, że jesteś znajomy. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj lekarz rodzinny jest znajomym mojego brata z silowni, ale oczywiscie obowiazuje go tajemnica lekarska, wiec nic absolutnie nie moze mu powiedziec. Tutaj sa potwornie wysokie kary i oczywiscie natychmiastowy zakaz wykonywania zawodu za takie rzeczy. A trafilem do niego z polecenia...farmaceuty z apteki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc idę w czwartek bo wtedy przyjmuje :) albo wcześniej zapukam do drzwi :P bo nie wiem czy mnie tak z buta przyjmie bo pewnie zapisy itd... a tak puknę nakreślę i wizyta załatwiona ;) kurcze już nie daję rady beczę jak jakiś 10latek a już stary chłop ze mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×