Skocz do zawartości
Nerwica.com

Iść do szpitala?


Divinity

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pogłębia sie u mnie depresja CHAD f.32.3, dostałem nowy lek, cymbalte, czuć działanie, ale zastanawiam się nad szpitalem, nie wiem jak się czuję, raz lepiej raz gorzej, lęki są...

myśli samobójcze minęły ale nie wiem co robić dalej.

Iść czy nie iść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pogłębia sie u mnie depresja CHAD f.32.3, dostałem nowy lek, cymbalte, czuć działanie, ale zastanawiam się nad szpitalem, nie wiem jak się czuję, raz lepiej raz gorzej, lęki są...

myśli samobójcze minęły ale nie wiem co robić dalej.

Iść czy nie iść?

 

W szpitalu wiele Ci nie pomogą, z resztą ciężko o dobry szpital, tam jedynie możesz poczuć się bezpieczniej.

Cymbalta potrafi "zestresować", noradrenalina na początku robi z człowieka roztrzęsionego i napiętego paranoika,

musisz się gasić benzo :/ nie ma na to sposobu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pogłębia sie u mnie depresja CHAD f.32.3, dostałem nowy lek, cymbalte, czuć działanie, ale zastanawiam się nad szpitalem, nie wiem jak się czuję, raz lepiej raz gorzej, lęki są...

myśli samobójcze minęły ale nie wiem co robić dalej.

Iść czy nie iść?

 

Jako laik powiem tak, w życiu nie byłem w szpitalu psychiatrycznym, ale ,

gdybym miał możliwość poszedłbym na pewno.

Zatem, jeśli Twoja decyzja zależy od "głosowania" na forum, to potraktuj mój post jako głos za opcją:

TAK - Iść do szpitala.

 

-pozdrawiam - nomorewords43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoper ma rację, szpital nie jest dobrym miejscem na leczenie depresji, z resztą z ostatnich badań statystycznych na temat stanu w Polsce szpitali psychiatrycznych wynika, że zamiast pomóc czasem mogą tylko zaszkodzić. To jedno, a drugie, wytrzymałbyś z ludźmi chorymi jak ty lub będącymi w gorszym stanie przez cały dzień i noc? Mnie by to jeszcze bardziej załamało....Przemyśl sprawę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoper ma rację, szpital nie jest dobrym miejscem na leczenie depresji, z resztą z ostatnich badań statystycznych na temat stanu w Polsce szpitali psychiatrycznych wynika, że zamiast pomóc czasem mogą tylko zaszkodzić. To jedno, a drugie, wytrzymałbyś z ludźmi chorymi jak ty lub będącymi w gorszym stanie przez cały dzień i noc? Mnie by to jeszcze bardziej załamało....Przemyśl sprawę ;)

 

Ale zanim by Cię to dobiło nauczyłoby pokory?

W myśl zasady :"Szedłem sobie i narzekałem na swoje płaskostopie aż minąłem człowieka bez nóg"

 

Chociaż zaznaczam, że sam nigdy w psychiatryku nie byłem, więc moje wyobrażenia mogą być mylne.

Jestem malutkim człowiekiem z połowicznym rozumkiem, zawsze i wszędzie mogę się mylić.

-dziękuję za konstruktywną krytykę -pozdrawiam nomorewords43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po pobycie w dwóch szpitalach, mam mieszane podejście. Mimo wszystko myślę, że kontakt z ludźmi o podobnych problemach pomaga. Do tego przed nikim nie trzeba udawać że wszystko jest OK. A jak za bardzo będziesz sobą i nabroisz to cię zapną w pasy. Hehe, żartuję, nie masz czego się obawiać. Postaraj się tylko znaleźć jak najlepszy szpital/ oddział. Nie wszędzie jest tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×