Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie wiem co zrobić :(


zalamany6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiedziałem gdzie założyć post, więc może napiszę tutaj...

Otóż nie radzę sobie z niczym :(

Mam problemy ze snem, albo śpię jak zabity że się obudzić nie mogę, albo nie mogę spać wcale...

Od paru lat myślę że coś ze mną nie tak, nie mogę się z nikim dogadać, nie mogę działać w grupie, nie potrafię :(

Trzy razy miałem próby samobójcze :( Raz zatrzymanie akcji serca :(

Nie wiem ale po pewnej przerwie znowu mnie coś dopada :(( przygnębienie,lęk,nie radze sobie na studiach, słabą mam pamięć a wręcz bardzo kiepską :( nie mogę utożsamić swojej orientacji czy jestem bi czy hetero :( nie biorę żadnych leków, nie byłem z tym u lekarza :( nie wiem nawet gdzie iść i komu co mam powiedzieć :( boje się :( Mam ochotę coraz bardziej aby coś sobie zrobić :(

W wieku 6lat rodzice się rozwiedli :( przemoc w domu :( chyba to się odbiło na mnie ;((( nie potrafię sobie z tym poradzić ;((

mam ochotę spróbować sex z facetem ;(( nie wiem już czy sam tego chce czy szukam czegoś nowego czy nie wiem ;((

nie wiem co robić ;(((

chciałbym normalnie funkcjonować ;(( ehhh ;((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponieważ mam 20lat. dali mi zalecenie po probie aby się tam udać ale nie poszedłem bo chciałem odpocząć w domu po szpitalu, po tym wszystkim, chciałem pobyć sam :( tyle że boję się tam iść :( a jak pójdę to będę się bał powiedzieć wszystko :( jestem zamknięty w sobie :( nie potrafię jakoś z nikim się dogadać :( a przecież pijany do niego nie pójdę:( choć byłoby łatwiej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz.... masz dosc obciazajacy wywiad 3"s" z zatrzymaniem serca (jak mowisz) przepisy prawne mowia o tym ze obowiazkowo powinienes miec konsultacje z psychiatra w szpitalu i odbyc obserwacje na oddziale psych. (...) Jedna sesja nieczego nie zalatwi,nastaw sie na wiecej spotkan wiec bedziesz mial czas by sie otworzyc,na poczatku nikomu nie jest latwo. Znam to doskonale :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no może zbyt ogólnie to powiedziałem, 1 raz się ciąłem i chciałem już z sobą skończyć ale wychowawczyni jeszcze zobaczyła że coś ze mną nie tak i jakoś rozmowa mi pomogła ale na niezbyt długo ;// drugim razem chciałem się powiesić, tyle że jak uzbierało się we mnie tyle negatywnych rzeczy, już nie mogłem wytrzymać, musiałem coś ze sobą zrobić, nie mogłem nad sobą zapanować, poszedłem na oddalona od domu działkę i tam chciałem to zrobić :( ale sznur nie wytrzymał ;/ a 3 razem wziąłem tabletki i popiłem alkoholem i to wtedy trafiłem do szpitala ; / i 1 raz się każdy o tym dowiedział :( bo o tamtych próbach nikomu nie mówiłem :(

 

a czy on sam może mnie pytać aby ocenić co mi jest ?

tzn jakieś testy psychologiczne czy mam depresje czy coś innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak lekarz powiedział że mam porozmawiać z psychiatrą w szpitalu. ale odmówiłem bo nie byłem w stanie na takie coś :(

 

ehhh :( kolejna nie przespana noc, mnóstwo pretensji w domu ;/ a nawet zwalenie winy na mnie nawet o głupie klucze że gdzieś położyłem ;/ jak się okazuje były zupełnie gdzie indziej ;/ no ale wina musi być moja ;/

do tego do 19 na uczelni od 8, przedmioty takie że nie wiem czy dam radę sobie z nimi, logika itd... ;/ nie wiem jak ja to zdam ;/ chce się nauczyć ale nawet z 3 zdań się nie potrafię nauczyć ;/ ehhh ;(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalamany6, a powiedz, jak byś chciał się czuć lepiej? Co możesz zrobić tu i teraz, żeby się poczuć lepiej? Poszukaj w sobie tego, czego pragniesz (i nie piszę tu o "s"), co Cię uszczęśliwi, a jak już znajdziesz, to idź zgłoś się do terapeuty - on pomoże Ci to osiągnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to chodzi że sam nie wiem czego chce ;(

chce się tak wszystkim nie przejmować, móc spać, mieć lepszą pamięć :( być bardziej otwartym :(

i każdy związek kończy się na tym że zostaje sam ;( a staram się aby było jak najlepiej :( więc tak myślę jak może z dziewczyną nie wychodzi :( to może z kimś innym :( sam nie wiem co o tym myśleć... chciałbym mieć kogoś kto mnie zrozumie :( z kim bym mógł być, być komuś potrzebny :( kto pomoże :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bylem u psychologa, w szpitalu po probie "s" lekarz mi powiedział ze zaraz przyjdzie do mnie psychiatra porozmawiać chyba ze nie chce z nim rozmawiać i podpisze na to papierek ze nie chce aby do mnie przyszedł. to podpisałem i nie było rozmowy. ale otrzymałem ze zalecenie jest abym poszedł do poradni psychiatrycznej ;/ ehhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psycholog ? to nie lepiej od razu psychiatra ?;/ może dalby leki czy coś :(

a wgl nie wiem gdzie w Kielcach jest najlepszy :( nie chce trafić na jakiegoś co nie będzie mógł mi pomóc : <

wgl zastanawiam się czy moja pamięć też jest kiepska od tego ;(

zawsze jakoś od podstawówki ciężej mi to wszystko szło ;( ale nie znałem powodu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

farmakologia to terapia tylko wspomagajaca, cala "robote" moze zalatwic terapia dzieki ktorej zrozumiesz (czego Ci zycze) siebie. Przykladowo tam mozesz poszukac pomocy: w Kielcach, na ulicy Wojska Polskiego 230a, możliwe także konsultacje w innych częściach województwa świętokrzyskiego. Kontakt telefoniczny poniedziałek – czwartek: 602 52 83 60, w godzinach 10 – 17 oraz rejestracja pod numerem stacjonarnym 41 362 92 50.

Marlena Gromska

PsychoEksperts

http://www.psychoeksperts.pl

 

-- 13 mar 2012, 20:28 --

 

tu masz jeszcze jeden namiar

http://www.psychologia-wspolczesna.com.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×