Skocz do zawartości
Nerwica.com

Potrzebna pomoc- niech ktoś odpisze:(((


Mniamnia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

znalazłam się w dość trudnej sytuacji i nie wiem, co mam zrobić. Otóż leczę się psychiatrycznie mniej więcej od dwóch lat. Ostatnio bardzo źle się zaczęłam czuć, mam silne lęki, otumanienie, nie jem i cały czas wymiotuję. Chciałam zgłosić się do swojej lekarki prowadzącej, ale okazało się, że do 15 marca jest na zwolnieniu. Pojechałam więc do szpitala psychiatrycznego, a tam stwierdzili, żebym zaczęła zmniejszać dawkę leku i zgłosiła się jak najszybciej do psychiatry. Dzisiaj poszłam do Ośrodka, bo była inna Pani doktor, ale nie zgodziła się mnie przyjąć, bo miała wielu pacjentów. Boję się tak sama odstawiać leki, a jednocześnie boję się tych ciągłych wymiotów, żeby coś mi się nie stało. Czy ktoś zna może jakiegoś dobrego psychiatrę w Warszawie, który byłby w stanie przyjąć pacjenta tego samego dnia? Przepraszam, ale naprawdę się boję, że coś mi się stanie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszła normalnie do swojego lekarza rodzinnego-myślę że on będzie wiedział co robić w takiej sytuacji. Może przyczyna nie jest w ogóle związana z lekami psychotropowymi jakie bierzesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj umow sie jak najszybciej na wizyte do lekarza nawet prywatnie....bo te wymioty tez uwazam moga nie miec podloza psychicznego...jak najszybciej do lekarza...Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×