Skocz do zawartości
Nerwica.com

NIe chce mi się żyć


tomek4397

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli się wykańczam psychicznie to jest jakieś obłędne koło to moje życie. Mam powoli dość tego wszystkiego , tej samotności, strachu,trzęsienia się, braku dziewczyny, nie wiem nic mi w życiu nie wychodzi a ostatnio myślę żeby z tym wszystkim skończyć, może tam po drugiej stronie jest leprze życie, to wszytko mnie przerasta, nie chce mi się żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego posta mogę stwierdzić, że czuję się tak samo, tak samo myślę...

Ale musimy pamiętać, że nie jesteśmy sami. Dużo osób to samo odczuwa. Może kiedyś znajdziemy hobby które pokochamy i będzie mały sens życia. Mnie jeszcze przy życiu trzyma rodzina, chociaż niekiedy mnie wykańcza psychicznie ale gdybym się zabiła, to by matka umarła z nerwicy. Uwielbiam muzykę i myślę gdy wrócę do domu posłucham mojej ulubionej piosenki która bardzo mi się spodobała. Na chwilę odpływam w jej słowach. Mam również przyjaciela co prawda na odległość piszemy tylko sms'y ale mamy podobne problemy. Praktycznie jesteśmy dla siebie dostępni 24/h. Jakoś trzeba żyć z bólem w sercu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wiecie kiedyś to inaczej wszystko wyglądało, miałem kolegów, w domu było ciężko mnie zastać, życie leciało i wszystko było fajnie a teraz jakoś nie wiem większość po zakładali rodziny, jedni wyjechali za granicę a ja zostałem się sam z własnymi problemami, dobrze że znalazłem to forum przynajmniej tu są ludzie którzy mnie rozumieją, nie wiem jakoś nie widzę sensu życia, jak pomyśle o przyszłości ehh szkoda gadać, nawet nie mam się do kogo odezwać, strach jak bym miał umrzeć przed wyjściem na jakąś zabawę, przypuszczam że wiem z czego to się wszystko wzięło z podstawówki do której uczęszczałem tzn. jak nie było dwóch głupich kolegów którzy mi dokuczali przez 7 lat i przypuszczam że to przez to wszystko może teraz te wszystkie objawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michau06,

Wyjście do ludzi to połowiczne rozwiązanie bo nie przynosi efektu na dłuższa metę,ale daje te czasami jak sie uda nie byc o0bok, krótkie chwile w których się zapomina.Trzeba próbowac i to wszystko.

 

-- 08 lut 2012, 00:31 --

 

Zabijanie się tez niczego nie przynosi swiat sobie bardzo dobrze poradzi bez nas, znajomi by przyszli na pogrzeb przyniesli kwiatki, pogadali chwile i poszli, parę osób by załowało a jesli zycie jest naprawde jedno i konczy sie tu i teraz to trochę szkoda , bo pewnosci nie ma ze bedziemy istniec dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek .....życie to największy bezcenny skarb....powiesz ze piszę banał....nie ...w tej właśnie chwili.....tysiace a może więcej prosi żeby jeszcze przeżyć jeszcze jedną minutę ale ich świeczka gaśnie......nie martw się nie żyjemy wiecznie ale bardzo krótko i na Ciebie przyjdzie taki czas ......jest takie przysłowie ,,nie wywołuj wilka z lasu,,

a koledzy to nie wszystko...... najważniejsza jest rodzina ...napisz jakie z nią masz relacje czy cię wspomagają.... :papa:

a przyjaciół też nie mam i mam to gdzieś....... :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też niekoniecznie chce się życ

dlatego kazdy dzien jest dla mnie wyzwaniem,ktoremu staram się

sprostać.....

Każdy dzień przynosi NOWE Zycie..

Każdego dnia na NOWO się rodzimy.

 

-- 08 lut 2012, 10:21 --

 

Mnie też niekoniecznie chce się życ

dlatego kazdy dzien jest dla mnie wyzwaniem,ktoremu staram się

sprostać.....

Każdy dzień przynosi NOWE Zycie..

Każdego dnia na NOWO się rodzimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×