Skocz do zawartości
Nerwica.com

problemy z młodszym bratem bratem


karolaz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i prosze o pomoc! jestesmy z rozbitej rodziny,mama nas zostawiła jak bylismy mali ale najbardziej ucierpial brat ktory ma teraz 18 lat. mieszka sam z ojcem i najstarsza siostra,ojciec jest juz w sile wieku,schorowany a on zneca sie nad nimi fizycznie i psychicznie, poprostu jak sie złosci wpada w jakas biala goraczke i boimy sie zeby nie doszlo kiedys do jakies tragedii,nie wspomne juz o probach samobojczych. nie dociera gadanie,proszenie poprostu jest to silniejsze od niego. Nie wiem do kogo zglosic sie z tym problemem,jacy specjalisci sa od tego, dlatego kochani licze na Was mocno. Z gory dziekuje i czekam na odp. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam karolaz ja tez wychowuje brata sama,w tym roku skonczy 18 lat i tez mialam z nim klopoty eh i to ogromne,poszlam do pedagoda szkolnego a ten poslal mnie do poradni psychologiczno-pedagogicznej gdzie brat chodzil na terapie do psychologa u psychiatry tez z nim bylam i stwierdzil depresje z powodu smierci rodzicow a najbardziej matki z ktora brat byl mocno zwiazany dzis jest lepiej chodz zdaza mu sie robic mi na zlosc ale daje rade bo zawsze go krotko czymalam i niepozwolilam sobie wchodzic na glowe,sama mam nerwice przez niego wlasnie ehh. radzilabym ci udac sie do psychologa i porozmawiac z nim o tym wszystkim on doradzi ci co z tym zrobic chodz uwazam ze jezeli twoj brat jest taki agresywny moze tu pomoc psychiatra i jakies leki oraz terapia,pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×