Skocz do zawartości
Nerwica.com

od dziecka mam napady depresji


adi2229

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zawsze miałem letko , jak bylem dzieckiem i coś źle zrobiłem nie tak jak rodzice by chcieli

to zawsze miałem to wypominane , rzadko się uśmiechałem , mało rozmawiałem z rówieśnikami, rozklejałem się w trudnych sytuacjach

samobójstwo próbowałem popełnić raz , po tym jak poznałem dziewczynę zakochałem się w niej, jakoś to było aż przemieniło się w koszmar . Miała jakieś problemy i wyżywała się na mnie . Nic złego nie robiłem , a ciągle mnie poniżała ale ja nie mogłem . Rozklejałem się tak żeby nikt nie widział , potem jak mnie zdradziła , skończyły się moje męki, aczkolwiek żałowałem każdego dnia spędzonego z nią pod wpływem alkoholu usiłowałem się powiesić ale niestety bylem w takim stanie że nie dałem rady zawiązać sobie pętli w wokół szyi . do tej pory jestem trochę inny , nigdy nie byłem duszą towarzystwa , czasami nie mam tematów do rozmowy i milczę . czasami jest tak że chciałbym szybko skończyć ze sobą bo nie czuje swojej wartości . od jakiegoś czasu mam nieczyste myśli żeby załatwić sobie broń i strzelić w głowę tak najłatwiej i najszybciej .

dostałem szanse na jakieś życie mam bardzo dobrze płatną pracę , aczkolwiek muszę się liczyć z wyjazdami na delegacje , pracuję na całym świecie , pogoń za pieniędzmi . poznałem partnerkę mojego życia, chciałbym założyć własną rodzinę , jestem dobrym człowiekiem , mianowicie jestem bardzo spokojny nie okazuję przejawów zdenerwowania . mam ambicje i plany. ufam jej . chciałbym być zawsze blisko niej , ale niestety praca mi nie pozwala , w Polsce ciężko dobrze zarobić więc muszę wyjeżdżać myślę że ona to rozumie , lecz obawiam się tego co doznałem w przyszłości obawiam się tego , że jak znowu będę sam zacznę się pogrążać . Chciałbym być optymistą , ale przeszłość mam nie za ciekawą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×