Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co się ze mną dzieje?


Hushabye

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem polega na nadmiernym stresie. Wygląda to mniej więcej tak, że rano wstaję przed szkołą (obecnie chodzę do 3 gimnazjum) ze straszliwym bólem brzucha/żołądka. Nieraz czuję, że chce mi się wymiotować, jednak wymioty zdarzają się dosyć rzadko. Oczywiście na bólach brzucha się nie kończy. Często czuję też, że jest mi słabo, a nieraz bardzo zimno. Stres najczęściej mija po szkole, chociaż nie zawsze. Wiadomo, że jeśli mam dużo nauki to stresuję się do samego wieczora, oczywiście cały czas siedzę przy książkach. Często boli mnie głowa, to najczęściej kiedy jestem jeszcze w szkole, a ostatnio zaczęło dość mocno pobolewać mnie serce. Dodam jeszcze, że każda kłótnia w domu nie wpływa na mnie zbyt dobrze.. Mam wtedy ochotę płakać, a czasami.. Po prostu się tnę, obwiniając się o wszystko. Nie wiem co się ze mną dzieje, proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na jakąś nerwicę, lęki itd.

Postaraj się udać do psychiatry, może psychologa. Młody jesteś, to może jeśli masz jakikolwiek kontakt z którymś z rodziców, opowiedz o tym, zasugeruj, że chciałbyś skorzystać z pomocy lekarza, bo czujesz się źle itd. Może lekarz da Ci coś na uspokojenie, a może wystarczy sama rozmowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×