Skocz do zawartości
Nerwica.com

nie umiem panować sama nad sobą:(


Bryza81

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku miesięcy mam strasznie obniżony nastrój, czuje się tak jakby ktoś zgniatał mi serce, nic mnie nie cieszy, do niczego nie mam zapału, wszystko robie na przymus.Kiedy ide ulicą mam wrażenie jak by była za jakimś szkłem.... przez ostatnie pół roku wydarzyło się wiele niedobrych rzeczy, mam wrażenie jakby wszystko przeleciało mi przez palce, brakuje choć najmniejszego sukcesu, wszystko co zaczne kończe niepowodzeniem.... nie mam już nastu lat, a nie radze sobie sama ze sobą, często płacze.... jak się wziąć w garść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bryza81, lypa trochę w twoim mieście z tymi poradniami, a w małym mieście mieszkasz? Masz blisko dosyć do większego miasta? Tam miałabyś większe możliwości by znaleźć specjalistę. Pewnie masz te stany po tych niedobrych wydarzeniach. Jakbyś chciała pogadac z kimś to możesz pisać mi na PW. Wygadanie się pomaga:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na psychiatre miesiac-dwa , na psychologa psychoterapie ok 9 miesiecy, takie przynajmniej udzielili mi informacje jak dzwonilam wszedzie, udalo mi sie pojsc do psychiatry, zaczelam walke

 

-- 14 lis 2011, 14:59 --

 

prawie miesiąc brania tabletek i jedna wielka sinusoida... dwa dni lepsze a później 5 złych...Dużo bym dała żeby przyspieszyć tą kuracje.Dziś czuje się wypompowana, podarta w strzępy i strasznie mi zimno...

Cały dzień na półoddechu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×