Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie wiem, jak pomóc dziewczynie. Depresja.


Alex Hope

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Moja dziewczyna popadła kilka dni temu w depresje. Chodzi do II klasy liceum, ze swoją przyjaciółką. Niestety ostatnio zaczęło się dziać coś dziwnego... Mowiła mi, że jej przyjaciółka odwróciła się od niej, wraz z dwoma innymi koleżankami, z którymi spędzała najwiecej czasu w klasie. Unikają jej towarzystwa itp. Coprawda ma inne koleżank, ale ona jest strasznie wrażliwa i łatwo ją zranić. Chcę jej pomóc, lecz nie potrafię. Jak pomóc jej psychicznie? Odrazu mówie, że nie chodzi tutaj o mnie, ponieważ te dziewczyny mnie nie znają, ani ja ich.

 

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

Aex Hope

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staraj się spędzać teraz więcej czasu ze swoją dziewczynę, to na początek. Możesz także spróbować zorganizować jakieś spotkanie z innymi koleżankami, które twoja dziewczyna zna i tym samym pokazać jej że na jednej przyjaciółce świat się nie kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna popadła kilka dni temu w depresje

Co to znaczy? Czy to Twoja diagnoza na podstawie tego, że wywnioskowałeś iż jest bardziej przygnębiona niż zwykle?

Depresja to jakby nie było poważna choroba. Czy też ma zdiagnozowaną przez lekarza i leczy się w tym kierunku>?

Depresja ma to do siebie przeważnie, że nawet jakbyś skakał na rzęsach w okół niej, to nie uzdrowi ją to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×