Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wielki problem z zakolami :(


Życzliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam od pewnego czasu problem z włosami. Bardzo się tego wstydzę.. wcześniej nie zwracałem nawet na to uwagi, na te okropne zakola. Mam już to w genach po tacie. Nie mogę tego znieść :( ! Mam je od urodzenia i wcześniej mi nie przeszkadzały. Ale teraz gdy mam już 14 lat zaczęły mi przeszkadzać. Przez te włosy czuję się gorszy :( .Żeby je ukryć zapuściłem grzywkę ale i ona już nie pomaga. Przy krótkich też wygląda to nieciekawie. Na wf gdy biegam zawsze boję się że wiatr rozwieje mi tę grzywkę i będzie widać te zakola. Rano i wieczorem muszę chodzić sprawdzić co z włosami :(. Jest jakichś sposób by znów zaczęły rosnąć tam włosy?

Błagam o pomoc :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzliwy,

 

jeżyk tez dobrze wygląda .

Może zamieścisz zdjęcie w "Witam" -"Ludzie z forum"

Idę o zakład ,że nie ma się czego wstydzić .

Że ten wstyd to tylko kompleks który można pokonać .

Pamiętaj -mądrej głowy włos się nie trzyma .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to też ujowy problem, włosy są w dzisiejszych czasach naprawdę ważne w wyglądzie (no można się na łyso walnąć, ale mi akurat np. nie do twarzy z tym), ja nie mam co prawda zakoli ale ostatnio zauważyłem że mam jakby przerzedzone włosy, jak postawię grzywkę na żelu to muszę ją dobrze ułożyć bo mi skórę widać :/ nie wiem czemu tak, zawsze z włosami miałem ok, a teraz zaczynam się poważnie martwić zwłaszcza z moją obsesją na punkcie włosów. jak tak dalej będzie to się chyba do tego dermatologa przejdę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×