Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam 27 lat i już będę zawsze sama :(


Alexandra

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj sobie uświadomiłam, że będę już sama, nie mam nawet ochoty z kimś próbować. Ale od początku. od 1,5 roku jestem na terapii psychodynamicznej. Zdecydowałam się na nią ze względu na różne lęki, depresję jakie przechodziłam. Inny powód był też taki, że nigdy z nikim nie byłam ( w sensie z mężczyzną), a do 26 roku życia kompletnie nie interesowałam się mężczyznami (ani kobietami). Wydawało mi się, że nie spotkałam właściwego, jednak z moją terapeutką doszłyśmy do wniosku, że powodem był i jest ogromny lęk przez związkiem, a co za tym idzie seksem. Na samą myśl o jakiś oczekiwaniach seksualnych partnera mnie blokuje - że się nie przełamię, że to czego on chce wyda mi się nie do przyjęcia, że mnie to zrazi. Ten lęk był w mnie tak duży, ze do 26. roku życia nie pojawiło się zadne zainteresowanie ani potrzeba bycia z kimś.Próbowałam na studiach, ale chłopak mnie zraził w sprawach intymnych, ktorych mu odmówiłam. Po terapii, po roku pierwszy raz zainteresowałam się chłopakiem, coś poczułam, myślałam że ze wzajmenością, ale jak to u mnie bywa- na początku się bardzo interesował , potem nagle przestał, mimo że bardzo chciałam. Myślę, że to jest przyczyną obecnego stanu, zwiększonego lęku i przekonania, że nigdy już nic nie poczuję. Weszłam na jakies forum seksualne i jak poczytałam to , co jest normą w seksie teraz i czego "każdy" meżczyzna oczekuje , moj poziom lęku i blokady wzrósł do maksimum. Jeśli faktycznie jest tak, że większosc oczekuje seksu oralnego i nie zrozumie, że to może być wbrew partnerce, to faktycznie będę sama, gdyż nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić.

 

Co jest najlepsze, pragnę przytulania, całowania się z mężczyzną, ale sprawy seksualne mnie tak przerażają, że nie wiem ile będę musiała byc jeszcze na terapii, abym pomyślała, że fajnie jest z kimś spróbować. Myślicie, że jest możliwe, aby spotkać wyrozumiałego, kochającego mężczyznę , który nie nalega na formę seksu, która by mi nie odpowiadała? Pocieszcie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak... to możliwe. Czemu z góry zakładasz że nie spełnisz oczekiwań ewentualnego partnera ? Na pewno znajdziesz kogoś z kim znajdziesz szczęście i wyrozumiałość, także w tych intymnych sprawach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myśl o tym w ten sposób... Pomyśl sobie że skoro on za dużo wymaga ( choć to nie powinno polegać na wymaganiu ) to jest jego problem i niech spada... ;) A Ty znajdziesz kogoś innego kto pokocha Cię i taką jaka jesteś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexandra, jasne jasne jasne, napewno spotkasz przytulastego faceta, oni wbrew temu co wypisuja na forach są bardziej czuli i delikatni, tylko udaja twardzieli bo mysla ze kobiety tego oczekują....a reszta przyjdzie sama Olu, sex jest tak pzrepiękny ze az dech zapiera...ale z tym z kim tzreba a nie z byle kim, pocieszam przytulam i trzymam kciuki :) bedzie przepieknie, zobaczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałam i wchodzę na forum to jakieś uzależnienie :lol:

 

Nie przejmuj się . Jeśli na coś nie mamy ochoty to tego nie robimy. I nie każdy facet oczekuje seksu oralnego , Zresztą to jest bardzo intymna czynność więc wiesz...

Zresztą to chore co ludzie nieraz wypisują więc się nie sugeruj. Połowa tego to może być chęć dowartościowania się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexandra też mam 27 lat, problemy z nerwicą i od 4lat byłam sama, też myślałam, że juz nie ma na tym świecie normalnych facetów, szukałam ich nawet za pomocą portali randkowych aż tu nagle w najmniej oczekiwanym momencie poznałam kogoś. Jesteśmy od 2miesięcy i czuję się przy nim wyjątkowo. Tobie też się uda:) i tego Ci życzę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, spójrz na swój własny podpis;)

Dla mnie to jedno drugie wyklucza. Normalnie nigdy nie jest przepięknie.

 

Dzięki. Chyba naczytałam się na forach za dużo, że każdy facet tego będzie oczekiwał i to norma teraz oraz, ze nie zaakceptuje kobiety, która tego (czyt. seksu oralnego) nie chce.

Nieprawda. Jak znajdziesz rasowego katolika to on tylko po bożemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×