Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Lunathick 18 paź 2013, 20:12
Dobrze.
Przynajmniej przez moment poczułeś się dobrze.
"Żyjemy tak jak śnimy - samotnie"

Samotność

przez ( Dean )^2 18 paź 2013, 21:14
Kiya napisał(a):( Dean )^2, ja bym to nazwała puszczalstwem.

Heh dobre. No tak czy siak muszę randkowac więcej duzo więcej bo jestem opóźniony o 3-4 lata,ćwiczę uczę się bardzo dbam o siebie a nigdy nie miałem dziewczyny a jacyś kolesie którzy w ogóle nic nie robią mają fajne dziouchy ;-) to po prostu paskudna niesprawiedliwość. Zdobyłem ostatnimi czasy mnóstwo wiedzy o kobietach chyba takie niezbędne minimum żeby sprawnie działać już mam teraz tylko korzystać z tego. Niestety kluby to chyba nie najlepsze miejsce do poznania wartościowej dziewczyny na stałe będę musiał się rozejrzeć w jakichś innych.
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez merc84 18 paź 2013, 21:16
czy wygodniej dla osob z zaburzeniami psychicznymi byc samotnym (z rodzicami) czy w zwiazku

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Lunathick 18 paź 2013, 21:17
( Dean )^2, czyli to wszystko kwestia umiejętnego, hm, bajeru?
Bo takie mam wrażenie, widząc jak kolesie, którzy wyglądają bardzo przeciętnie idą za rękę z ładną dziewczyną.
"Żyjemy tak jak śnimy - samotnie"

Samotność

przez kotyk 19 paź 2013, 01:22
( Dean )^2, to wszystko brzmi jak ogromnie przedmiotowe podejście do dziewczyn. 'Wyrwać' jak najwięcej, żeby 'potrenować' i poczuć się lepiej? A ja naiwna myślałam, że w relacjach damsko-męskich chodzi o coś głębszego.. Bardzo to smutne :(

Samotność

przez NieznanySprawca 19 paź 2013, 01:27
A ja naiwna myślałam, że w relacjach damsko-męskich chodzi o coś głębszego..

Zdefiniuj, jestem ogromnie ciekaw.
( Dean )^2, to wszystko brzmi jak ogromnie przedmiotowe podejście do dziewczyn. 'Wyrwać' jak najwięcej, żeby 'potrenować' i poczuć się lepiej?

Zwroc uwage, ze to facet, do niego nie podejdzie dziewczyna, i nie zagada wrazajac zainteresowanie, to nasza brocha i tyle, co ma byc inwalida towarzystkim dla dobra urojonej idei?
( Dean )^2, ja bym to nazwała puszczalstwem.

buhahahha :shock: :mrgreen:
NieznanySprawca

Samotność

przez kotyk 19 paź 2013, 02:13
NieznanySprawca napisał(a):
A ja naiwna myślałam, że w relacjach damsko-męskich chodzi o coś głębszego..

Zdefiniuj, jestem ogromnie ciekaw.

Pytasz naprawdę czy się nabijasz? Poznawanie siebie nawzajem, wspólne zainteresowania, bliskość, intymność. Ogółem: jakość a nie ilość. Uznawanie 'zdobywania' za cel sam w sobie według mnie trochę się z tym kłóci.
NieznanySprawca napisał(a):
( Dean )^2, to wszystko brzmi jak ogromnie przedmiotowe podejście do dziewczyn. 'Wyrwać' jak najwięcej, żeby 'potrenować' i poczuć się lepiej?

Zwroc uwage, ze to facet, do niego nie podejdzie dziewczyna, i nie zagada wrazajac zainteresowanie, to nasza brocha i tyle, co ma byc inwalida towarzystkim dla dobra urojonej idei?

Nie bardzo rozumiem.. jakiej urojonej idei? Jest chyba jakaś różnica między byciem towarzyskim i poznawaniem nowych ludzi, a trenowaniem 'bajery', żeby 'sprawnie działać', jak to kolega sam określił ;)
(btw, dziewczyna też potrafi podejść i zagadać)

Samotność

przez ( Dean )^2 19 paź 2013, 04:20
kotyk...widać że wartościowa z Ciebie dziewczyna,przynajmniej z tego co mówisz takie można odnieść wrażenie,masz racje z tym co napisałaś najważniejsza jest bliskość,miłość taka po prostu a nie manipulacja. Niestety zauważyłem że kobiety bardzo dużo grają kombinują kochają się w jednym ale jeszcze trzem dają nadzieję i puszczają do nich oczko jakby im nie wyszło z tym. Naprawdę wolał bym żeby to dobieranie się w pary odbywało się inaczej ale to nie ja ustaliłem jak to działa. Po prostu dostałem parę razy po dupie i zrozumiałem jakie są zasady tej gry i dodatkowo zdałem sobie sprawę że to idealistyczne podejście do kobiet i miłości jest jedną z głównych przyczyn moich niepowodzeń w sferze uczuć. Miłość to wojna ;-)
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez Kiya 19 paź 2013, 05:38
kotyk napisał(a):( Dean )^2, to wszystko brzmi jak ogromnie przedmiotowe podejście do dziewczyn. 'Wyrwać' jak najwięcej, żeby 'potrenować' i poczuć się lepiej? A ja naiwna myślałam, że w relacjach damsko-męskich chodzi o coś głębszego.. Bardzo to smutne :(

Dokładnie.

( Dean )^2, a Ty chciałbyś, żeby dziewczyna, która Cię całuje, chwilę wcześniej całowała innego, a chwilę później następnego? Szanujmy się trochę nawzajem.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez vifi 19 paź 2013, 10:19
czy wygodniej dla osob z zaburzeniami psychicznymi byc samotnym (z rodzicami) czy w zwiazku
Ani jedno ani drugie nie jest wygodne, zwłaszcza jak relacje z rodzicami są toksyczne. Do związku też wnosi się swoje problemy, no i też trzeba nad tym pracować.
Ogólnie dobrze jest spotykać się z dziewczynami, ale jednak starać się budować głębsze relacje bo po przygodach zostaje się samemu (po niektórych z dzieckiem).

Samotność

przez NieznanySprawca 19 paź 2013, 10:20
Pytasz naprawdę czy się nabijasz?

Pol na pol, bo znalem odpowiedz. :mrgreen:
Poznawanie siebie nawzajem, wspólne zainteresowania, bliskość, intymność. Ogółem: jakość a nie ilość.

Zeby zdobyc ta "jakosc" potrzebna jest pewnosc siebie/obycie w rozmowie z plcia przeciwna, i znow, kobiecie latwo mowic, bo w 90% nie ona jest strona inicjujaca (no chyba ze poprawianie wlosow/ukradkowe spojrzenia nazwiemy inicjacja).
Nie bardzo rozumiem.. jakiej urojonej idei? Jest chyba jakaś różnica między byciem towarzyskim i poznawaniem nowych ludzi, a trenowaniem 'bajery', żeby 'sprawnie działać', jak to kolega sam określił ;)
(btw, dziewczyna też potrafi podejść i zagadać)

Urojonej idei spotkania rodem z bajki, wielkiej milosci, i calego paradygmatu romantycznego syfu. Kobieta sobie tam moze marzyc, faceta to w zasadzie dyskwalifikuje w praktyce. :mrgreen:
Dziewczyna potrafi zagadac? Mi zdarzylo sie to chyba 3-4 razy w zyciu, co chyba i tak jest swietnym wynikiem, bo to rzadko sie zdarza( mam na mysli podejscie na imprezie/w codziennej sytuacji). Wiekszosc kobiet sama twierdzi, ze nie zamierza wychodzic na desperatke, ktora na sile szuka faceta, a wszystko to wynika poniekad z biologii, wiec kwestionowanie tego jest zwykla naiwnoscia.

Niestety zauważyłem że kobiety bardzo dużo grają kombinują kochają się w jednym ale jeszcze trzem dają nadzieję i puszczają do nich oczko jakby im nie wyszło z tym. Naprawdę wolał bym żeby to dobieranie się w pary odbywało się inaczej ale to nie ja ustaliłem jak to działa. Po prostu dostałem parę razy po dupie i zrozumiałem jakie są zasady tej gry i dodatkowo zdałem sobie sprawę że to idealistyczne podejście do kobiet i miłości jest jedną z głównych przyczyn moich niepowodzeń w sferze uczuć. Miłość to wojna ;-)

Wyniuchales dobry trop :mrgreen: Idac za tokiem rozumowania wiekszosc tutejszych dziewczyn, faceta czekalby los starego kawalera-prawiczka.
NieznanySprawca

Samotność

przez abraxas 19 paź 2013, 10:28
NieznanySprawca, no tak, lepiej iść do klubu, wyrwać laskę i mieć zarąbiste samopoczucie, że jest się w związku. A że żadnego prawdziwego uczucia w tym nie ma, kto by się takimi pierdołami przejmował. Chyba tylko kobiety na tym forum.
abraxas

Samotność

przez NieznanySprawca 19 paź 2013, 10:40
abraxas,
no tak, lepiej iść do klubu, wyrwać laskę i mieć zarąbiste samopoczucie, że jest się w związku.

!? 8)
Jeszcze raz:
[b]Zeby zdobyc ta "jakosc" potrzebna jest pewnosc siebie/obycie w rozmowie z plcia przeciwna, i znow, kobiecie latwo mowic, bo w 90% nie ona jest strona inicjujaca

A że żadnego prawdziwego uczucia w tym nie ma, kto by się takimi pierdołami przejmował. Chyba tylko kobiety na tym forum.

Rozumiem, ze spotykasz sie tylko z ludzmi, ktorych naprawde kochasz :P Skad mam wiedziec, czy cos z danej znajomosci nie wykielkuje, chociaz na poczatek nie ma rewelacji? Ze to nie bedzie dobra zabawa? Ze nie spedze milo czasu? Ze nie spotkam za posrednictwem tej osoby innych ciekawych ludzi? Nie zamierzam sie obwiazywac rozowym lancuchem kiczowatej milosci. :mrgreen:
NieznanySprawca

Samotność

przez Arhol 19 paź 2013, 10:46
Całe badziewie rozbija się o balans,trzeba tak podrywać żeby nie traktować przedmiotowo,tak by wyglądało że zależy ale nie aż zanadto,być wyluzowany ale bez przesady itd.. o k...a brain explode!

Wiem,łatwiej powiedzieć niźli wykonać,moja jedna zasada,może troche pesymistyczna...
"Nie oczekuj za dużo od ludzi,mniej się rozczarujesz jeśli nie wyjdzie"
ale ja tylko teoretyk w relacji z płcią przeciwną,co najwyżej do jakiegioś friendzone trafie zapewne :D
No chyba że jest się tak męskim że gryzie się stal i przepija kwasem siarkowym,to wtedy problem się rozwiązuje automatycznie :pirate:

Toughness for the win!
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg