Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez ( Dean )^2 05 paź 2013, 19:36
Ech szkoda tu pisać czasem.
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez jetodik 05 paź 2013, 19:41
( Dean )^2, a widzisz, to nie ma nic wspólnego z zasługiwaniem, po prostu nie masz powodzenia, ja też nie, dlatego próbuje się rozwijać, zrobić coś ze słabościami, które mnie dyskwalifikują, żeby w przyszlośc mieć powodzenie, ale nie robię tego tylko dla kobiet, ogolnie dla normalnego życia, a Ty coś robisz w tym kierunku?

z tą wrażliwością chyba trafiłeś ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez Atalanta 05 paź 2013, 19:41
Ja tylko żartowałam, poczucie humoru masz? :D Czasem trzeba zdobyć trochę dystansu do siebie :yeah:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Arhol 05 paź 2013, 19:48
Najbardziej pożądane cechy to zapewne - zaradność,silna psychika,pewność siebie (Tak,kobity same wszędzie piszą,mówią że facet ma być oparciem "filarem",nie pizdą),umiejętność zadbania o partnerkę i siebie itd,usposobienie (pograniczne chamstwa/dobrych manier) (szarmanckość czy ki /cenzura/ jak to się zwie),inteligencja?
Pozostałe cechy/wyznaczniki to majętność, wygląd,higiena,sposób bycia,humor,pasja.

Reszty nie wiem.
Wiem tyle że siedzenie na forum gówno pomoże w tej kwestii (siebie też w to wliczam ;<).
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Kiya 05 paź 2013, 19:52
Kestrel napisał(a):Najbardziej pożądane cechy to zapewne - zaradność,silna psychika,pewność siebie (Tak,kobity same wszędzie piszą,mówią że facet ma być oparciem "filarem",nie pizdą),umiejętność zadbania o partnerkę i siebie itd,usposobienie (pograniczne chamstwa/dobrych manier) (szarmanckość czy ki /cenzura/ jak to się zwie),inteligencja?
Pozostałe cechy/wyznaczniki to majętność, wygląd,higiena,sposób bycia,humor,pasja.

Jako kobieta - potwierdzam.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez jetodik 05 paź 2013, 19:53
a co pomoże? :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez carlosbueno 05 paź 2013, 19:54
Kestrel napisał(a):Najbardziej pożądane cechy to zapewne - zaradność,silna psychika,pewność siebie (Tak,kobity same wszędzie piszą,mówią że facet ma być oparciem "filarem",nie pizdą),umiejętność zadbania o partnerkę i siebie itd,usposobienie (pograniczne chamstwa/dobrych manier) (szarmanckość czy ki /cenzura/ jak to się zwie),inteligencja?

Reszty nie wiem.
Wiem tyle że siedzenie na forum gówno pomoże w tej kwestii (siebie też w to wliczam ;<).

Nie posiadam większości z tych cech a zaradność, pewność siebie i silną psychikę to mam -100 w skali od 0 do 100.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Arhol 05 paź 2013, 19:55
Samorozwój,praca nad słabościami,odrobina szczęścia.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez jetodik 05 paź 2013, 19:57
carlosbueno, ja mam 4 z 12 tych cech :)

Samotność

przez ( Dean )^2 05 paź 2013, 19:59
Atalanta napisał(a):Ja tylko żartowałam, poczucie humoru masz? :D Czasem trzeba zdobyć trochę dystansu do siebie :yeah:

Chodziło mi o to raczej co Kiya napisała,z resztą nie ważne.

Dbam bardzo o siebie jeśli o to Ci chodzi,raczej ponadprzeciętnie.Chodze na siłownie,modnie się ubieram,regularnie fryzjer,zawsze ogolony i pachnący,uszy i buty też czyste:P

Nie wydaje mi się że o to chodzi szczerze mówiąc,tak jak pisałem może po prostu musze udawać twardzszego i być mniej wrażliwy.Umiałbym to zrobić ale jak ktoś mnie takiego pokocha to będę czuł że kocha kogoś innego a nie mnie....
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez Autodestrukcja 05 paź 2013, 20:00
Obrazek

haha
Autodestrukcja

Samotność

przez jetodik 05 paź 2013, 20:01
tak jak pisałem może po prostu musze udawać twardzszego i być mniej wrażliwy.

ale kiedy jest się wrażliwym, a jednocześnie pewnym siebie, to chyba ta wrażliwość aż tak nie odrzuca kobiet?
jak myślicie?

Samotność

przez Kiya 05 paź 2013, 20:02
( Dean )^2, pytałeś :bezradny:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez Arhol 05 paź 2013, 20:03
Autodestrukcja napisał(a):Obrazek

haha

Podśmiechujki podśmiechujkami,ale ten mem wyraża sporo prawdy,prezencja i żelazny charakter przede wszystkim.
Z odrobiną ironii i dystansem to już w ogóle cuda niewidy
Moderator

Sortuj wg