Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez NieznanySprawca 28 wrz 2013, 21:11
Ciężko łapać kontakty z ludźmi, którzy boją się dotknąć kogoś z sianem w butach

To az tacy idioci? To tym bardziej sami sa zakompleksionymi wiesniakami, co ich starzy z PGRow za gierka do miast uciekli. 8) Olac ich!!!!!!!!
NieznanySprawca

Samotność

przez carlosbueno 28 wrz 2013, 21:12
NieznanySprawca, ja pochodzę z rodziny kułaków, po wojnie wszystko nam zabrali a dziadkowie byli lokalnymi burżujami z ziemią , fabrykami, sklepami po 89 roku tylko ziemie zwrócili bo reszta poniszczało dawno.. Dziadek siedział wiele lat w pace a ojciec nie mógł nawet studiować mimo że był geniuszem matematycznym bo z rodziny kułaków, a ja dziś pisuje hasła tutaj komuno wróć, od kaprys losu.

-- 28 wrz 2013, 21:14 --

Fatale napisał(a):carlosbueno, Wg mnie technikum (przynajmniej moje) "trzyma poziom" i nie jest tak jak większości się wydaje. A tacy ludzie z liceum myślą, że są lepsi (oczywiście nie wszyscy) bo co... bo nic po tym nie mają? ;]

nie mówię że nie trzymają, ale od wielu ludzi słyszałem w ost. latach że chodzenie do technikum to obciach, że chodzą tam za słabi za liceum a nie aż tak patologiczni i upośledzeni jak do zawodówki.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez NieznanySprawca 28 wrz 2013, 21:15
carlosbueno, no to ciesz sie ziemia stary, wiekszosc ludzi z podobnymi korzeniami nic juz nie dostanie... ;)
NieznanySprawca

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez los_historicos 28 wrz 2013, 21:19
NieznanySprawca, ja to mówię niezbyt dosłownie. Nie jestem za komuną, wręcz przeciwnie. Mówiąc "kułak" miałem na myśli kogoś kto ma bogate gospodarstwo, jest jeszcze "bamber" ale w znaczeniu bardzo pejoratywnym. U mnie tak że albo są zapuszczone i biedne gospodarstwa (przykład u mnie: podwórko to dom, ruiny obory, ceglana szopka z dostawionym szajerkiem i silos, wszystko w średnim stanie, większość maszyn rolniczych pamiętających wybuch w Czarnobylu, żywy inwentarz widziałem ostatnio jeszcze w zeszłym tysiącleciu) albo bardzo bogate: kilkadziesiąt ha, w podwórzu wielki silos, parę otynkowanych obór, auto na podjeździe i dom urządzony z rozmachem, w oborze 30 krów, stosunkowo nowe maszyny, rodzina jeżdżąca a to na mecz Euro, a to w góry, czasem za granicę. I to nie dlatego że złapali kaskę z dopłat bo tak było od zawsze. Kiedyś moja rodzina była zamożniejsza, pradziadek jeździł dyskutować do dziedzica ale jego następcy już nie byli tacy dobrzy jak on. Po prostu zjazd w dół na przestrzeni lat.
EOT
Srubasabadananienieryszczybysryburstzhhh - złota myśl Juliana Tuwima

Samotność

przez Kiya 28 wrz 2013, 21:25
Zrobiło mi się jeszcze bardziej samotno.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez NieznanySprawca 28 wrz 2013, 21:25
los_historicos, od zawsze? Mogli zaczac dopiero za gomulki, i to jak w partii byli :mrgreen: Wiem, czepiam sie i piepsze glupoty, ale temat mi bliski, totez jestem przewrazliwiony :pirate:
endOT.
NieznanySprawca

Samotność

przez los_historicos 28 wrz 2013, 21:26
Kiya, przecież jesteśmy my :) Jedna osoba samotna + jeszcze jedna osoba samotna + kolejne... Wiesz co to znaczy? ;)
Srubasabadananienieryszczybysryburstzhhh - złota myśl Juliana Tuwima

Samotność

przez Abbey 28 wrz 2013, 21:27
Kiya, dzięki :P
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez Fatale 28 wrz 2013, 21:29
carlosbueno, No właśnie, taka krąży niestety opinia.. Chociaż osobiście nie byłam za słaba na liceum, w tej klasie miałam najwięcej pkt z testu (choć to i tak bzdura, wszystko wychodzi w ciągu całego roku szkolnego a nie tylko jednego sprawdzianiku wiadomości) To wolałam wybrać technikum, tak mam możliwość zdobycia wiedzy na temat fotografii, obycia się z tym..
Byłam i jestem..

Samotność

przez Kiya 28 wrz 2013, 21:29
Vett, wypisujesz tu o swojej kochance, jak mam się nie czuć zazdrosna? :P

Samotność

przez NieznanySprawca 28 wrz 2013, 21:30
Kiya, przecież jesteśmy my :) Jedna osoba samotna + jeszcze jedna osoba samotna + kolejne... Wiesz co to znaczy? ;)

ze jest duzo samotnych pomylencow? 8)
NieznanySprawca

Samotność

przez Kiya 28 wrz 2013, 21:30
Fatale, wow, co to za technikum? O_O U nas po technikum można zostać księgową albo spedytorką, więc serio wolałam już liceum.

-- 28 wrz 2013, 21:31 --

NieznanySprawca, lubię to :P

Samotność

przez Fatale 28 wrz 2013, 21:32
Kiya, Ja na drugim miejscu miałam uwaga: GÓRNICTWO :lol: A no taki profil u nas istnieje od 4 lat ;)
Byłam i jestem..

Samotność

przez Abbey 28 wrz 2013, 21:32
Kiya, do niczego nie doszło! :P
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Sortuj wg