Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez zmienny 09 cze 2013, 22:39
Alexandra, myślę, że niejeden gentleman by sie ucieszył, nawet gdyby był żonaty i musiał odmówić. :)
zmienny

Samotność

przez Alexandra 09 cze 2013, 22:42
żonatych to ja już mam dosyć :)
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

Samotność

przez tahela 09 cze 2013, 22:46
zaprzeczasz sobie, przeczytaj szcze raz co napisałes, płaczesz tu cąły dzień ,ze jesteś samotny i nie umiesz tego zmienic a nie umiesz sie do tego przyznac, zauwazyło to kilka osob jesteś niespojny w kreowaniu obrazu własnej osoby, co z tego ze maszznajomych jak i tak jesteś cholernie samotny i przeszkadza ci to, mozesz sobie zaprzeczać ,ale jakbys nie mial tego problemu to bys o nim nie pisał, boiszsie bliskich relacji z otczeniem i jasno to widac z twoich wypowiedzi, zreszta to normalne u bonusa takie granie na nerwach, bo chce zopstać trolem
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Kalebx3 Gorliwy 09 cze 2013, 23:15
Bardzo niełatwo, poza tym nikogo nie poznaję

Poradzę Ci piękną Kobieto jak zmienić ów zły stan rzeczy. Pilkinij Tutaj super zdjęcie ładnej laski ( może byc Twoje jak jesteś) , to się nie odgonisz od samców. I nieważne na co chorujesz ,,, żeby tylko trzymać mierny kontakkk z rzeczywistością i nie pomylić imion. ;) Poza tym nie bierz mnie serio , nanosiłem się dzisuiaj kanap , mebli , foteli , bo sie babie wypoczynek wymyslił...
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

Samotność

przez Bonus 09 cze 2013, 23:35
Nie wiem o czym tutaj koleżanka w ogóle pisze?
Ona chyba sama nie wie, co o mnie pisze i myśli, że ma swoją rację? Oczywiście, masz prawo do swojej racji, jak każdy, ale w moim przypadku, to Ty zupełnie nie masz racji co do mnie, dziewczyno? A musisz wiedzieć, że ja zawsze bronie swoich racji, co by się nie działo.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez Candy14 09 cze 2013, 23:39
masz prawo do swojej racji, jak każdy, ale w moim przypadku, to Ty zupełnie nie masz racji

:D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Arhol 09 cze 2013, 23:42
Candy14 napisał(a):
masz prawo do swojej racji, jak każdy, ale w moim przypadku, to Ty zupełnie nie masz racji

:D

Obrazek

Coby OT nie robić,po przemyśleniu - izolacje mam na własne życzenie,zarówno w realu,czy choćby tu na forum proponowano mi,czy też była okazja by się z ludźmi spotkać i odalienować trochę,zawsze odmawiałem,więc i niema się co dziwić że jest jak jest.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Bonus 10 cze 2013, 00:08
Ale mnie to na pewno nie dotyczy i te obrazki nie są skierowane do mnie.
Bo ja mam kontakty z ludźmi, nie jestem w żadnej izolacji. Korzystam z Internetu, jak każdy, ale też wychodzę, widuję się z rodziną, znajomymi.

-- 09 cze 2013, 23:12 --

W dalszym ciągu ktoś mnie tu źle odbiera i tak jest przekonany...
A może już czas zmienić to złe przekonanie o mnie, co? Może trzeba się zastanowić nad tym?

Samotność

przez Adam Smith 10 cze 2013, 00:27
A może już czas zmienić to złe przekonanie o mnie, co? Może trzeba się zastanowić nad tym?

jaką masz efke ? :P
Adam Smith

Samotność

przez *Wiola* 10 cze 2013, 00:27
Bonus, KTOŚ?????????? A może wszyscy odbierają Cię tak samo. Zastanów się w końcu - myli się 100 osób czy może jednak jedna- czyli TY ;)

gdzieś nam zaginął wątek z topowymi tekstami , uważam, że ten powyższy musi tam zostać odnotowany :lol:
Moderator

Samotność

przez Bonus 10 cze 2013, 00:38
Bo może na tym forum panuje taka specyfika, że niektórzy tutaj się zmówili i ciągle mnie tak atakują? A poza tym, na pewno nie sto osób z forum się nie myli, tylko kilka osób, a to jest duża różnica.
I nawet "te parę osób", które na mnie tak "najeżdża", może się mylić, co do mnie. Bo ze mną żadnego problemu nie ma i nie wiem, ile razy ja jeszcze muszę tutaj to wyjaśniać, żeby w końcu dotarło do tych mózgów? Ja potrafię nad sobą pracować, gdyby tak nie było, to już dawno wylądowałbym w jakimś szpitalu na obserwacji, bo byłoby ze mną źle.
A jakoś zachowanie mam normalne, postępowanie też. Inni tak samo twierdzą, znajomi i rodzina.

Samotność

przez Adam Smith 10 cze 2013, 00:44
Bo może na tym forum panuje taka specyfika, że niektórzy tutaj się zmówili i ciągle mnie tak atakują?

też tak uważam , jesteśmy świadkami jakiegoś spisku , a to już jest niebezpieczne
Adam Smith

Samotność

przez Candy14 10 cze 2013, 00:45
Tomcio Nerwica, miales o tym nie mowic :evil:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Bonus 10 cze 2013, 00:50
Jak można być takim natarczywym wobec kogoś? Mnie to już zaczyna naprawdę męczyć psychicznie, wiecie? Sam chce dla siebie dobrze, a zawsze znajdą się takie osoby, które dołują psychicznie? I to jest pomoc dla kogoś? Mi bardzo dużo Ciocia pomaga, która zrobiła dla mnie wiele, co mogła. Gdyby nie ona, nie wiem co by ze mną było...I tak miałem szczęście, że zawsze unikałem złego środowiska, nieodpowiedniego, a dobrze znam takie środowiska. Wiem, jak wyglądają.

Ja nawet nigdy papierosa nie zapaliłem, bo uważałem to za niepotrzebną rzecz. A bywałem w różnych sytuacjach w życiu.
Raz było źle, raz trochę lepiej, ale zawsze się trzymałem swojego zdania. Nigdy nie zadawałem się z żadnym podejrzanym towarzystwem, nie miałem takich znajomych.
Mój brat w to się wkręcał, imponowało mu to, ale mnie nie. A znam ciężkie życie, doświadczyłem tego. To się powinno doceniać w takich ludziach, a nie ich jeszcze dobijać.

Sortuj wg