Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez tahela 09 cze 2013, 16:02
jak ty nie zmienisz podejscia to nikt go za ciebie nie zmieni, bo problem jest w twojej głowie, nire piszesz zadnych konkretów tylko takie same pierdoły, z których nic nie wynika konkretnego.twoja postawa moze bym chciał,,ale wcale jednak nie che bo staus qwo, ktore jest daje mi poczucie bezpieczeństwa i boje sie zmian, bojesie ryzyka, boje sie blikosci bo zaryzykuje i dostane kopa w dupe jeszcze a tak jestem bezpieczny bo nie grozi mi zaden kop.Masdz problem we własnej głowie, z własnymi emocjami, zwłasnym pralizujacym lękiem,który nie pozwala ci zmienic sytuacji zre strachu przed nowym, przed nowa sytuacja a piszesz same frazesy i na siłe wyszukujesz w innych problemy a to nie inni mają problemy tylko ty masz lęk okropny przed zmianą sytuacji emocjonlno - uczuciowej, boisz sie i jak cos moze byc to uciekasz wyciagając i szukajac złych cech u innych i tym próbujesz wytłumaczyć, własny lęk i strach przed zmiana sytuacji a w taki sposob to zawsze sie znajdzie cos u kogos u ciebie tez i to całkiem sporo u Ciebie z tego co piszesz, jedyne co moge doradzic mnier leku, mniej strachu, wiecej odwagi i ryzyka w sytuacjach bo inaczej nic nigdy nie zmienisz w sytuacji własnej.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Samotność

przez Bonus 09 cze 2013, 16:09
A ja myślę, że nie mam w sobie żadnego problemu, tylko takie sytuacje, to ma wielu innych ludzi. Nie sądzę, żeby to były "pierdoły" i nie wiem, o jakie konkrety chodzi? Chyba wytłumaczyłem, jak to wygląda?
Skoro inni o mnie twierdzą, że "ze mną jest w porządku", bo widzą mnie, a niektórzy znają, to chyba coś w tym jest...A tutaj ludzie tylko widzą moje wypowiedzi, nie widząc mnie w rzeczywistości i twierdzą, że wiedzą lepiej.

To nawet ja taki dobry nie jestem...
Ale krytykować kogoś, kto ma problemy i sam ich nie rozumie, to zawsze jest łatwo. To gratuluje takiej postawy!
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez tahela 09 cze 2013, 16:16
i daqlej nie dopuszczasz zadnej mysli o tym ze z toba jest cos nie tak, to usilne zaprzeczanie i niedopuszczanie do wałsnej krytyki swiadczy o tym,ze cos jest na rzeczy, lepiej sobie przemyśl wszystko od poczatku bo postawa zaprzeczeniowa nic ci nie da, pozatym moze i jestes miłyi fajny, ale bywasz bardzo irytujacy równiez
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Bonus 09 cze 2013, 16:19
Jak ktoś sam komuś wmawia, że "problem jest w nim i jeszcze ma rację", to ja się nie dziwię, że ludzie czują się jeszcze gorzej zdołowani i zasmuceni.
I do tego oceniają kogoś "w ciemno", a same wypowiedzi tu to o niczym nie świadczą. Ale chyba na tym forum jest jakaś spora część ludzi, którzy rozumieją drugiego człowieka, wspierają i nie krytykują niepotrzebnie nikogo? Bo jak ludzie mają problemy i nie radzą sobie z nimi, to chyba należy pomóc i zrozumieć, a nie dobijać psychicznie?

Samotność

przez Saraid 09 cze 2013, 16:20
Bonus napisał(a):A ja myślę, że nie mam w sobie żadnego problemu,

Skoro nie masz w sobie żadnego problemu po co piszesz cale elaboraty postów o tym że je masz?
Saraid

Samotność

przez inbvo 09 cze 2013, 16:21
Saraid, ale problem jest na zewnątrz... :P

Samotność

przez tahela 09 cze 2013, 16:21
Saraid napisał(a):
Bonus napisał(a):A ja myślę, że nie mam w sobie żadnego problemu,

Skoro nie masz w sobie żadnego problemu po co piszesz cale elaboraty postów o tym że je masz?

;)
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Samotność

przez Saraid 09 cze 2013, 16:23
inbvo napisał(a):Saraid, ale problem jest na zewnątrz... :P

:lol: :lol:
Saraid

Samotność

przez Bonus 09 cze 2013, 16:24
Tutaj rzeczywiście z niektórymi nie wytrzyma się psychicznie i gdzie tu jest mowa o "bliskim związku"? O uczuciu? Święty by nie wytrzymał z takimi ludźmi.
A co niektórzy tutaj są cwaniakami, bo siedzą po drugiej stronie komputera i w pisaniu, na odległość, jest łatwo kogoś skrytykować.

Samotność

przez Saraid 09 cze 2013, 16:27
Bonus napisał(a):Tutaj rzeczywiście z niektórymi nie wytrzyma się psychicznie i gdzie tu jest mowa o "bliskim związku"? O uczuciu? Święty by nie wytrzymał z takimi ludźmi.
A co niektórzy tutaj są cwaniakami, bo siedzą po drugiej stronie komputera i w pisaniu, na odległość, jest łatwo kogoś skrytykować.

Wiesz nie wszyscy są ideali my mamy problemy ,w odróznieniu od Ciebie :P Ty się uważasz za świetego?...no tak jak juz pisałam CI sto razy terapia.Tylko ona Ci pomoże . :bezradny:
Saraid

Samotność

przez inbvo 09 cze 2013, 16:29
Bonus, ale na terapię mógłbyś spróbować iść... co Ci szkodzi w sumie... najwyżej Ci psycholog powie że jesteś zdrowy.

chociaż wiem po sobie że BARDZO ciężko się zdecydować..

Samotność

przez zmienny 09 cze 2013, 16:30
Bonus
Podobno z samotności nie da się wyjść samemu?

hehe dobre. :smile:
zmienny

Samotność

przez tahela 09 cze 2013, 16:32
pqn idealny bonus, wszyscy go kochaja ,uwielbiają, czczą to czemu jest taki samotny, ciekawe?
my przynajmniej umiemy sie przyznać, że mamy problemy, a ty najpierw piszesz ,ze masz problem , nie umiesz stworzyc z ludxmi liższej wiezi a jak Ci ludzie chcą pomoc i piszą prawde to się obruszaszi obrazasz, nie dopuszczaasz własnej krytyki
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Samotność

przez Bonus 09 cze 2013, 16:32
Nie, to nie jest tak.
Ja nie jestem żaden "święty", też mam problemy, jak Wy. Każdy je ma. Ale czy to jest wytłumaczenie do tego, żeby kogoś krytykować i to niesłusznie? Czy jak ja Was bym krytykował i Wy wiedzielibyście, że nie mam racji, jak byście się z tym czuli?

Sortuj wg