Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Saraid 14 paź 2015, 22:28
Tak ogólnie dla tych co czują się samotnie ;)
Saraid

Samotność

przez zalezna 15 paź 2015, 16:43
abrakadabra xx napisał(a):zalezna, zmieniając się zyskujesz podwójnie, po pierwsze robisz to dla siebie, żeby czuć się lepiej ze sobą,

ale po co ja mam się zmieniać dla kogoś obcego? mój charakter mi odpowiada i nie widzę powodu, żeby udawać kogoś kim nie jestem tylko po to by zyskać czyjąś aprobatę.
zalezna

Samotność

przez Bobby6 15 paź 2015, 17:30
ja w tej chwili jestem tak zdesperowany, że gotów byłbym się całkowicie zmienić byleby kogoś poznać

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Follow_ 15 paź 2015, 20:09
dobre...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez Celice 15 paź 2015, 20:14
Bobby6, zmienić czy udawać to jest pytanie
Celice

Samotność

przez abrakadabra xx 15 paź 2015, 20:15
Bobby6 napisał(a):ja w tej chwili jestem tak zdesperowany, że gotów byłbym się całkowicie zmienić byleby kogoś poznać

Wpisuj się na listę samotnych, nie opędzisz się od kobiet, tak jak ja ;)

Samotność

przez Saraid 15 paź 2015, 20:50
abrakadabra xx napisał(a):
Bobby6 napisał(a):ja w tej chwili jestem tak zdesperowany, że gotów byłbym się całkowicie zmienić byleby kogoś poznać

Wpisuj się na listę samotnych, nie opędzisz się od kobiet, tak jak ja ;)
zgdza się ,aż jestem zazdrosna ;)
Saraid

Samotność

przez abrakadabra xx 15 paź 2015, 20:54
Saraid, nie, no ciebie to nie porzucę, za dobra dziewczyna z ciebie ;)

Samotność

przez Saraid 15 paź 2015, 20:57
abrakadabra xx, ;) no ja myśle na dobre i na złe ;)
Saraid

Samotność

przez zalezna 15 paź 2015, 21:47
ja to tylko sie ciesze, ze moi rodzice nie należą do osób , które ględzą " kiedy mąż , ślub, dzieci" , bo szczerze to pewnie nigdy...
zalezna

Samotność

przez Bobby6 15 paź 2015, 21:51
zalezna napisał(a):ja to tylko sie ciesze, ze moi rodzice nie należą do osób , które ględzą " kiedy mąż , ślub, dzieci" , bo szczerze to pewnie nigdy...

hahah moi rodzice też do takich nie należą ale wszystkie ciotki, babcie i całe kuzynostwo co święta/grill/rocznice przypomina mi że jeszcze żadnej dziewczyny nie przyprowadziłem do domu

Samotność

przez carlosbueno 15 paź 2015, 21:53
Bobby6 napisał(a):
zalezna napisał(a):ja to tylko sie ciesze, ze moi rodzice nie należą do osób , które ględzą " kiedy mąż , ślub, dzieci" , bo szczerze to pewnie nigdy...

hahah moi rodzice też do takich nie należą ale wszystkie ciotki, babcie i całe kuzynostwo co święta/grill/rocznice przypomina mi że jeszcze żadnej dziewczyny nie przyprowadziłem do domu
ja mam to samo a 35 lat mam, powinni se dać spokój bo skazany jestem na samotność.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez zalezna 15 paź 2015, 22:25
Bobby6 napisał(a):hahah moi rodzice też do takich nie należą ale wszystkie ciotki, babcie i całe kuzynostwo co święta/grill/rocznice przypomina mi że jeszcze żadnej dziewczyny nie przyprowadziłem do domu

ja miałam okazję do poznania kogoś i poznałam, ale jeśli chodzi o płeć przeciwną zwykle trafiam na jakichś dziwnych typów od których szybko uciekam.
w ogóle wcześniej długi czas byłam sama i to sprawiło, że dziś jakoś ciężko mi wyobrazić sobie siebie w jakimś stałym związku z kimkolwiek.
no i trafienie na tę jedyną osobę nieraz graniczy z cudem. a u mnie to było zawsze na zasadzie: zakochiwałam się - on był zajęty/ on miał mnie gdzieś/ nie wiedział, że istnieję. a znowu kiedy ktoś chciał mnie - ja nie chciałam jego (bez chemii nigdy nie będzie związku nikt mi nie powie, że jest inaczej). i to się w sumie nie tyczy tylko związków w moim życiu, ale także przyjaźni i znajomości.
zalezna

Samotność

przez Bobby6 16 paź 2015, 08:26
Znowu wracam na weekend do domu bo gdybym został to przez dwa dni bym nie wyszedł na zewnątrz.

Sortuj wg