Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez tomasz_xyz 08 sie 2015, 14:48
Ja w przyszłym tygodniu wracam do portali randkowych, nie mam szczęścia do poznawania osób w sposób "zwyczajny". Wszystkie osoby które wybieram na obiekt westchnień są już z kimś- tak się zawsze okazuje.
tomasz_xyz

Samotność

przez tomasz_xyz 08 sie 2015, 14:51
obłąkany napisał(a):Od dawna jestem sam. Jednak nie potrafię odnaleźć się w świecie. czasami mam wrażenie że jestem tak brzydki i głupi że nawet rozwódka mnie nie zechce.

Co Ty rozwódki mają gigantyczne wymagania również :D
tomasz_xyz

Samotność

przez lunatic 08 sie 2015, 14:53
na samotność dostałem pierwszy antydepresant, tak się leczy w Polsce

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez RepairMySoul 08 sie 2015, 15:05
Przeprowadziłem sie do Poznania, poznałem kobiete - boże najdrozszy - uwierzcie mi na słowo ze z nikim nie dogadywałem sie tak jak z nią, wyznała miłość - pierwszy raz w zyciu uwierzyłem ze ktoś mnie kocha takiego jakim jestem .. Trzy najpiekniejsze miesiące mojego życia, aż wkoncu rzuciła mnie za pomocą smsa .. niby dawałem rade jakos bez niej - ale cholernie boje sie że tym razem moje mysli samobójcze dojdą do głosu i to jest chyba najgorsze w tym wszystkim .. jestem kurewsko samotny.
"Mów mi prefekt - duszy defekt
Jedna szata - tysiąc metek"
~~RepairMYSoul

http://lightsinthehell.blogspot.com

Samotność

przez dar 08 sie 2015, 16:11
koszykova napisał(a):U mnie jak? A no tak że nie mam znajomych, kolegów. Jestem samotnikiem, nie potrafię spędzać z ludźmi czasu , szybko się denerwuje - nie interesuje mnie kto z kim o czym. Czasem potrzebuje z kimś wymienić ciekawe informacje. Nie ma z kim, nie ma ludzi którzy się potrafią zaangażować i docenić moje towarzystwo

carlosbueno napisał(a):Mnie samotność męczy równie mocno jak dłuższe przebywanie z ludźmi. Jestem sam, chciałbym towarzystwa a po paru godzinach towarzystwa mam jego zwykle dosyć i chcę być znowu sam.

Mam podobnie :bezradny:
dar

Samotność

przez koszykova 08 sie 2015, 17:23
A może towarzystwo na dłuższą metę meczy bo to nie są ludzie z którymi sie dogadujemy i miło spędzamy czas, tylko ludzie których jesteśmy w stanie tolerować.
Chciałabym poznać kogoś kto by był dla mnie taką pokrewna dusza
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez obłąkany 08 sie 2015, 18:58
*Monika* napisał(a):obłąkany, Co robisz na co dzień? Masz jakieś zainteresowania, pasje? le czasu chodzisz na terapię?

Tak mam, ale co z tego jak ciągle nie wychodzi tak jak powinno.

Samotność

przez tomasz_xyz 08 sie 2015, 19:41
koszykova napisał(a):A może towarzystwo na dłuższą metę meczy bo to nie są ludzie z którymi sie dogadujemy i miło spędzamy czas, tylko ludzie których jesteśmy w stanie tolerować.
Chciałabym poznać kogoś kto by był dla mnie taką pokrewna dusza

Szkoda, że jesteś z tak daleka, bo chętnie bym Ciebie poznał
tomasz_xyz

Samotność

przez Don Kamillo 08 sie 2015, 19:51
Najgorsze jest to gdy osoba przy której czujesz się wyjątkowy z dnia na dzień odchodzi, zrywa kontakt..

Bolesne i dołujące, ale trzeba żyć.
Wpadnij do mnie
Rozsiądź się wygodnie
Weź 0,7 gorzkiej – bo wtedy mówić jest prościej
Opowiem ci jak stracić wszystko co istotne
Jak to co masz na dłoni, nagle poza horyzontem.

1.10.15 - .. / remisja.
23.01.17 - .. / rozpoczęcie walki o życie.

Samotność

przez koszykova 08 sie 2015, 20:47
tomasz_xyz, dziękuję. Myślę, ze odległość nie ma wielkiego znaczenia. Skoro człowiek może się czuc samotny bedac wśród ludzi, to... Tutaj może byc odwrotnie.
Jakiś czas temu przebywalam z ludźmi tylko online. Nie było to takie zle. Co mi z "przyjaciół" których mam pod reka a którzy mają gdzieś mój los? Bo mówię o czymś więcej niż tylko wspólnej gadce przy herbatce. Herbatę wole pić sama - taniej bo dzielić się nie musze i sluchac jak ktoś wydaje z siebie odgłosy picia.

Don Kamillo, jeśli z dnia na dzień odchodzi Ale nie umarla, to po prostu znaczy ze za baduzo idealizowales ta osobę i ta relację. Przykro mi
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez Semir 08 sie 2015, 20:48
Ja staram się zawsze z umiarem dawkować ludzkie towarzystwo. Ostatnio jestem bardzo rozchwiany pod tym względem. No i dalej obawy przed akceptacją chociaż to powoli mija :)

Samotność

przez Mae 08 sie 2015, 22:42
Czy jest ktoś, z kim mogłabym porozmawiać o swoim problemie sercowym? Niestety zostałam ze wszystkim sama i potrzebuję oparcia. :(

Ale to forum teraz parszywie wygląda. Nienawidzę kafelkopodobnych szablonów.
Trolololololo
Mae

Samotność

przez obłąkany 09 sie 2015, 00:59
Może i użalam się nad własną osobą, ale z obserwacji wiem że zostanę sam na zawsze. Nie ma drugiej osoby na świecie której bym pasował.

Samotność

przez Beata idiotka 09 sie 2015, 12:45
Wiem, jak jest z samotnością, kiedy chorujesz na depresję. Jak ja. Unikam bliższych kontaktów, bo boję się rozczarowań, braku zrozumienia. I mam świadomość, że mogę być męcząca dla innych. Od lat nie umiem się śmiać, cieszyć z czegokolwiek. I widzę, że inni nie próbują być ze mną w bliższych relacjach, bo nie wiedzą jak się zachować. Koło zamknięte. Wynik? Jestem samotna, choć na świecie są miliardy ludzi. Czasami chciałabym umrzeć, ale nie mogę. Jeszcze nie. Muszę wychować córkę. Teraz udaję zatem, że nikogo nie potrzebuję. A to jest piekło, dużo gorsze od tego,którym nas straszy Kościół. Ale jest przecież już słynne powiedzenie " Taki mamy... " (a tu możesz wpisać, co Ci akurat na sercu leży...

Sortuj wg