Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Maladie 27 lip 2015, 10:43
ideaxp napisał(a):Nie mogę już edytować, więc dopiszę, że nie jest to osobowość narcystyczna. Mam empatię i nie jestem o nic i nikogo zazdrosny, reszta się zgadza^^

Coś mam wątpliwości, czy to nie osobowość narcystyczna :twisted: Zresztą rzadko kiedy ma się jedno zaburzenie osobowości i cześć ;) Diagnozowanie się we własnym zakresie jest o kant rzyci potłuc.
Piszesz, że nie potrzebujesz psychologa, a dla mnie brzmi to trochę jak próba udowodnienia samemu sobie, że musisz trzymać pion, nie wolno Ci pozwolić sobie na słabość. A prośba o pomoc, jest przejawem słabości.
Trudno jest przewartościować życie bez drugiej osoby. Nie myślałeś o terapii? Ona nie służy temu, żeby zrównać Cię z poziomem gleby i tych 90% społeczeństwa, o których pisałeś. Być może dobry terapeuta pomógłby Ci nauczyć się cieszyć pierdołami i nie patrzeć na siebie na tle innych.
And I have tried to make you see / A brighter hue / But deep down I know I'll be / Forever blue
https://www.youtube.com/watch?v=S31P1PZzkm0

Samotność

przez *Monika* 27 lip 2015, 15:03
ideaxp, Bardzo osobisty jest Twój post, co więcej... pokazałeś co myślisz o reszcie społeczeństwa...
Siebie ukazałeś jako ponadprzeciętnego faceta w prawie każdym calu. Myślisz o sobie w ten sposób.
Myślę, że umiesz patrzeć tylko w głąb siebie, po jakimś czasie dodałeś post, w którym napisałeś o empatii, że nie jesteś narcyzem. Wybacz, ale obiektywizm w przypadku samego siebie nie istnieje. Ludzie są różni. Ty zakwalifikowałeś prawie każdego człowieka do ludzi z najniższej półki. Skąd wiesz, że ludzie ci nie reprezentują wysokiego poziomu? Skąd wiesz, że zachowania, które u nich obserwujesz są zachowaniami, w które oni brną by właśnie się zrestartować, podczas gdy Ty patrzysz na ścianę?
Myślę, że izolujesz się w jakiś sposób od społeczeństwa tłumacząc, że za wysokie progi na ich nogi... bez urazy ;)
Psychoterapia się kłania...
Główny Moderator

Samotność

przez nieboszczyk 27 lip 2015, 15:31
marwil napisał(a):Zaraz pierdnę w płaszcz....

a chcesz zmarszczyć freda?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez zalezna 27 lip 2015, 16:50
gorzej jak się jest samotnym nawet przebywając z ludźmi...
zalezna

Samotność

przez Po prostu maciek 27 lip 2015, 19:50
Ciężko mi to przyznać, ale tęsknię za Nią... :(

Samotność

przez dar 28 lip 2015, 19:58
brakuje mi normalnych znajomych :(
Ostatnia fajna relacja zaczyna się psuć... :roll: Ciężko będzie się nie załamać
dar

Samotność

przez zalezna 28 lip 2015, 20:11
nieboszczyk napisał(a):
Po prostu maciek napisał(a):Ciężko mi to przyznać, ale tęsknię za Nią... :(

dokonaj samookaleczenia

powinni cię w końcu zbanować , wieczyście, słowo daję.
zalezna

Samotność

przez nieboszczyk 28 lip 2015, 20:23
zalezna napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):
Po prostu maciek napisał(a):Ciężko mi to przyznać, ale tęsknię za Nią... :(

dokonaj samookaleczenia

powinni cię w końcu zbanować , wieczyście, słowo daję.

skoro koleś narzeka na nadmiar popularności każde inwalidztwo czy choroba idzie w parze z samotnością.nie trzeba mieć nałogów ani śmierdzieć aby byś samotnym

Samotność

przez tomasz_xyz 29 lip 2015, 16:02
Szukam czarownic i wiedźm, mogą być z gotycką nutką, koniecznie romantycznie usposobione. Lubiące blask księżyca i trzask polana w kominku. Pisać na maila
tomasz_xyz

Samotność

przez nieboszczyk 29 lip 2015, 16:27
tomasz_xyz napisał(a):Szukam czarownic i wiedźm, mogą być z gotycką nutką, koniecznie romantycznie usposobione. Lubiące blask księżyca i trzask polana w kominku. Pisać na maila

a ja szukam rybek.tylko gdziekolwiek pójdę tam sahara więc na /cenzura/ mi wędka?

Samotność

przez alone05 03 sie 2015, 15:10
Ja jak byłam na Oddziale Dziennym to poznałam wielu fajnych ludzi, z jedną koleżanką dalej utrzymuje kontakt telefoniczny, ta dziewczyna zawsze mnie wspierała i cieszyła się z moich sukcesów, to wartościowa dziewczyna, bardzo inteligentna, studiuje i pracuje jednocześnie. Kontynuuję też znajomość z jednym facetem, dobrze mi się z nim rozmawia (tylko kontakt telefoniczny). Jak byłam na oddziale zamkniętym to poznałam bardzo dużo ludzi, pamiętam jednego dziadka, który jeździł na wózku inwalidzkim i zaglądał do każdej sali, taki wścibski dziadek, ogólnie sympatyczny, grzecznie się zwracał do pielęgniarek: "proszę" "dziękuję" "siostrzyczko", miło go wspominam, miałam też na oddziale wielbiciela, czarnoskórego chłopaka, ciągle za mną chodził i byłam zażenowana całą sytuacją, całował mnie w rękę i mówił, że mógłby się ze mną ożenić :lol: oczywiście uznałam to za żart i się zaśmiałam :lol: kto by się chciał ze mną żenić :lol: za to wkurzał mnie inny chłopak, który ciągle przeklinał z kolegami, przy dziewczynach był grzeczny a przy kolegach pokazywał swoje prawdziwe oblicze, fałszywy typ, w dodatku rasista, nazywał czarnego kolegę małpą z buszu. Przy nim to ten Afroamerykanin był mądry i wykształcony a Polak głupi.

Samotność

przez Michuj 03 sie 2015, 15:32
alone05 napisał(a): za to wkurzał mnie inny chłopak, który ciągle przeklinał z kolegami, przy dziewczynach był grzeczny a przy kolegach pokazywał swoje prawdziwe oblicze, fałszywy typ.

Tu muszę Cię zmartwić, bo każdy tak ma. Chyba,że nie ma kolegów ;)
Loża szyderców

Samotność

przez tristezza 03 sie 2015, 19:52
Jak zwykle po czasie spedzonym intensywnie wsrod ludzi czuje sie bardziej samotna.
tristezza

Samotność

przez carlosbueno 03 sie 2015, 19:55
resilient napisał(a):
alone05 napisał(a): za to wkurzał mnie inny chłopak, który ciągle przeklinał z kolegami, przy dziewczynach był grzeczny a przy kolegach pokazywał swoje prawdziwe oblicze, fałszywy typ.

Tu muszę Cię zmartwić, bo każdy tak ma. Chyba,że nie ma kolegów ;)
ja tak nie mam bo nie przeklinam, no ale ja nie mam dziewczyny :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg