Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez koszykova 30 lip 2014, 23:13
Typ B, nołlajf lvl 60
Typ A, czasem. W sumie czesto wszystko mi jedno czy mnie rozumieja czy nie. Ale to sprawia ze nie ma sie do kogo zblizyc.
Typ C, nigdy mi nie zalezalo. Prawdziwy mysliciel zyje tylko nauka.

:mrgreen:
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez Arhol 30 lip 2014, 23:15
Noszę w sobie nadal urojenie biedy, ciągłe przekonanie że pieniądze to wszystko,
próbuję się oszukać, że jest inaczej ale nie jest, /cenzura/ mać :/

W obecnych czasach,chyba piniondz gra sporą rolę,bardzo sporą niestety,To nie czasy wojen,konfliktów i innych,gdzie życie ludzkie było często gówno warte a pieniądz jeszcze mniej :<
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez mark123 30 lip 2014, 23:30
hupp napisał(a):
Makabra napisał(a):Ja jestem typem B :roll:

O! To tak, jak ja... Podgatunek: nołlajf ;)

Chyba zdecydowana większość tutaj to przede wszystkim typ B,
(typów A i C jest chyba mniej, a typ D to chyba góra kilka osób).
Najbardziej nielubiane przez społeczeństwo są osoby, u których prawie wszystkie cechy psychiki, to cechy będące poza "normami społecznymi"

Zjawiska nadprzyrodzone istnieją, gdy doświadczysz, uwierzysz.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Makabra 31 lip 2014, 16:25
hupp napisał(a):
Makabra napisał(a):Ja jestem typem B :roll:

O! To tak, jak ja... Podgatunek: nołlajf ;)

Dokładnie.
Makabra

Samotność

przez Saraid 31 lip 2014, 16:45
Makabra napisał(a):
white Lily napisał(a):A ileż można leżeć w łóżku i wyć? :roll''
a wyjesz bo lubisz?marudzisz wiesz?dziewczyna z Ciebie fajna inni do Ciebie łapki wyciagają daj coś z siebie innym.

Wyję, bo mi źle. Wiem, że marudzę. Jeśli wyciągają, to z daleka, a w realu nie wyciąga nikt :(

Siedzenie i marudzenie w czymś pomaga?szukasz wsparcia czy po prostu chcesz sobie pomarudzić żeby zwrócić na siebie uwagę?
Saraid

Samotność

przez Makabra 31 lip 2014, 16:50
white Lily napisał(a):
Makabra napisał(a):
white Lily napisał(a):A ileż można leżeć w łóżku i wyć? :roll''
a wyjesz bo lubisz?marudzisz wiesz?dziewczyna z Ciebie fajna inni do Ciebie łapki wyciagają daj coś z siebie innym.

Wyję, bo mi źle. Wiem, że marudzę. Jeśli wyciągają, to z daleka, a w realu nie wyciąga nikt :(

Siedzenie i marudzenie w czymś pomaga?szukasz wsparcia czy po prostu chcesz sobie pomarudzić żeby zwrócić na siebie uwagę?

Szukam wsparcia, a zwracać na siebie uwagę wolę w inny sposób ;)
Makabra

Samotność

przez Saraid 31 lip 2014, 16:57
Makabra, jak ludzie okazują Ci wsparcie wynajdujesz sto przeszkód .Droga do nikąd, ale skoro Ci z tym dobrze ...
Saraid

Samotność

przez Makabra 31 lip 2014, 16:59
white Lily napisał(a):Makabra, jak ludzie okazują Ci wsparcie wynajdujesz sto przeszkód .Droga do nikąd, ale skoro Ci z tym dobrze ...

To, że są przeszkody, to nie moja wina. I nie, nie jest mi z tym dobrze.
Makabra

Samotność

przez pan26xyz 31 lip 2014, 22:38
Czy już na wieki pozostanę takim beznadziejnym małym chłopcem, któremu nigdy nic się nie udaje?
pan26xyz

Samotność

przez Decevante 31 lip 2014, 22:44
Umieram z samotności. Odkąd pamiętam byłam zupełnie sama. Nigdy nie miałam żadnych przyjaciół, ani nawet znajomych, od czasów przedszkola, aż do teraz, jestem sama. Po prostu nie wiem jak mogę tak żyć. Tak się dłużej nie da. Tym ciężej, że mam wielu wrogów i jeszcze muszę z nimi mieszkać. Kiedy skończy się ten horror.. i w końcu będę mogła żyć jak chcę i z kim chcę? Mam nadzieję, że niedługo. Tak w ogóle nie wiem, jak można mieć przyjaciół. Jak Wy to robicie? Podziwiam Was....

Samotność

przez Marcin2013 31 lip 2014, 22:46
czesc mi tesz samotno

Samotność

przez pająk 31 lip 2014, 22:47
pan26xyz napisał(a):Czy już na wieki pozostanę takim beznadziejnym małym chłopcem, któremu nigdy nic się nie udaje?

http://www.nerwica.com/faceci-ktorzy-nigdy-nie-byli-w-zwi-zku-i-prawiczki-szanse-t33123-16338.html odpowiedz w poście na górze ...ode mnie na takie problemy.
pająk

Samotność

przez pan26xyz 31 lip 2014, 23:12
pająk, Jestem leniwy, dziecinny, mami synek i nie chce mi się, po to żebyś popatrzyła jak mój ryj wygląda.
pan26xyz

Samotność

przez pająk 31 lip 2014, 23:19
pan26xyz napisał(a):pająk, Jestem leniwy, dziecinny, mami synek i nie chce mi się, po to żebyś popatrzyła jak mój ryj wygląda.

Nie pisałam o TWARZY, tylko ,postawie w ulubionym stroju ale już nie muszę po tym co napisałeś.
Możesz ale Ci się nie chce i jak Ci z tym OK to OK :)
pająk

Sortuj wg