Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez dar 25 cze 2014, 21:12
trzeba olać ich wszystkich i bardzo ostrożnie, chłodno patrzeć na ich zachowania. 8)
dar

Samotność

przez Bonus 25 cze 2014, 22:35
Były takie kobiety, które nie traktowały mnie poważnie. Tak, jakby nie miały uczuć dla drugiej osoby. Ale to już przeszłość.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez dar 25 cze 2014, 22:52
koszykova napisał(a):Mieso jak mieso.

:D
dar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Saraid 26 cze 2014, 10:58
Bonus napisał(a):Były takie kobiety, które nie traktowały mnie poważnie. Tak, jakby nie miały uczuć dla drugiej osoby. Ale to już przeszłość.

Większość ludzi traktuje nas tak jak sobie na to pozwalamy.Dystans trzeba mieć i szanować siebie wtedy inni także Cię uszanują.
Saraid

Samotność

przez Bonus 27 cze 2014, 13:31
Co innego jest z kimś być "dla zabawy", a co innego na poważnie. Ja po prostu zawsze wyznaje taką zasadę, że "lepiej nie być z nikim, jak być z kimś i dawać się wykorzystywać, robić z siebie głupka".
Nie każdy to rozumie, dlatego są tacy, którzy z chęcią dają sobą pomiatać i poniżać swoją godność. Nie wiem, jakim trzeba być głupkiem, żeby się na coś takiego godzić??
Kompletny brak rozumu takich ludzi. Ale też trzeba pomyśleć o tym, że nie każdy jest inteligentny, i są ludzie, którzy nie potrafią w sobie szanować dobrych wartości, więc z łatwością dają się poniżać, wykorzystywać innym. To jest przeważnie kwestia inteligencji, a u niektórych jest jej brak.

Samotność

przez Makabra 27 cze 2014, 15:48
A co, jeśli trafi się na kogoś, kto deklaruje, że na poważnie, a potem okazuje się, że jednak się bawił? :cry:
Makabra

Samotność

przez Bonus 27 cze 2014, 15:53
No bo tak też się dzieje. Nie wszystko się przewidzi. Ja wolę mieć jasność sytuacji na samym początku. Jeżeli mam do czynienia z dziewczyną, to ja jej powiem otwarcie: "Słuchaj, jeżeli nie masz zamiaru mnie traktować poważnie, z szacunkiem, tylko chcesz się mną zabawić, to lepiej sobie odpuść od razu. Bo mnie to nie kręci". Ja wolę być konkretny w takich sprawach.
Ale niektórzy, może tak nie potrafią? Nie wiem.

Samotność

przez Makabra 27 cze 2014, 15:57
Właśnie dzięki takiemu komuś czuję się o milion razy samotniejsza, niż zwykle...
Makabra

Samotność

przez Bonus 27 cze 2014, 16:17
Czyli teraz też czujesz się bardzo samotna??

Samotność

przez Makabra 27 cze 2014, 16:22
Niestety tak
Makabra

Samotność

przez Bonus 27 cze 2014, 16:28
No to ten problem nas łączy. Tu chyba każdy się czuje samotny? To jest współczesna choroba, która panuje na całym świecie. Ale myślę, że samotność trzeba trochę zaakceptować?
Ona jest i tak nieunikniona...

Samotność

przez Qrf 27 cze 2014, 16:42
Dlaczego nieunikniona?
Można znać niewielu ludzi, a nie czuć się samotnym.
Może też być odwrotnie i często jest.
Qrf

Samotność

przez Makabra 27 cze 2014, 16:47
Szkoda, że nie można nie mieć żadnych znajomych, ani przyjaciół, siedzieć non stop w domu i praktycznie z niego nie wychodzić, i jednocześnie nie czuć się samotnie :cry:
Makabra

Samotność

przez Arhol 27 cze 2014, 16:48
Prawda jest taka że wystarczy i 1 człowiek czasem.
Jednak najważniejsze - polubić własne towarzystwo,jest pierdylion razy prościej D: (in progress)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg