Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Amarant_89 28 mar 2014, 22:06
Ja na sympatii mam konto, ale historie z kontaktami to są różne... Bywa tak, że po kilku zdaniach jest ciach! i kontakt się urywa bez słowa wyjaśnienia. Bywa też tak, że po kilku dniach, jak przychodzi ten magiczny moment zaproszenia na randkę, to też jest ciach! i koniec. Czasem jest tak (właściwie tylko raz tak było), że po jednej randce było finito. Jednak są sytuacje, że wymieniłem z pewną dziewczyną prawie 650 wiadomości i cały czas jest o czym gadać :D Ale przed tą dziewczyną było 200+ prób zagadania i/lub krótkich znajomości...

-- 28 mar 2014, 21:09 --

"siądzie" Ci na "patyka"?

To się nazywa romantyzm XXI wieku w całej okazałości :lol:
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Samotność

przez Arhol 28 mar 2014, 22:09
Luktar, W żadnym przypadku,po prostu zagadywałem do losowych osób .
Jakby zależało mi tylko i wyłącznie na dupace,to polazłbym do burdlu,problem solved.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Indifference1 28 mar 2014, 22:17
I dodajecie na takich portalach swoje fotki? Jakby ktoś znajomy mnie na takim czymś znalazł to musiałabym sobie chyba wpakować kulkę w łeb :lol:
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Arhol 28 mar 2014, 22:19
Indifference1 napisał(a):I dodajecie na takich portalach swoje fotki? Jakby ktoś znajomy mnie na takim czymś znalazł to musiałabym sobie chyba wpakować kulkę w łeb :lol:

Nie mam znajomych praktycznie :lol: :mrgreen: ,tyle co z forum,także dla mnie no problem D: .

A ze wszystkich serwisów z tego co pamiętam,jedyne co mi przeżyło,to chyba okcupid,reszta w eter (albo nie pamiętam/nie wywaliłem)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Amarant_89 28 mar 2014, 22:20
I dodajecie na takich portalach swoje fotki?

No a nie? Nie oszukujmy się, jesteśmy wzrokowcami ;) Ale najlepsze są sytuacje, kiedy stan z fotografii nie zgadza się ze stanem faktycznym :lol:
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Samotność

przez carlosbueno 28 mar 2014, 22:24
Indifference1 napisał(a):I dodajecie na takich portalach swoje fotki? Jakby ktoś znajomy mnie na takim czymś znalazł to musiałabym sobie chyba wpakować kulkę w łeb :lol:

A jakby ktoś znalazł Twoją fotkę na tym forum :mrgreen:
Mnie to jakoś nie rusza gorzej jakby rodzina znalazła.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Indifference1 28 mar 2014, 22:26
carlosbueno, ja nie mam fotek na forum :mrgreen: no ewentualnie moje nogi są :P

-- 28 mar 2014, 21:28 --

Amarant_89, ja bym się bardziej bała, że ktoś się okaże mało inteligentny.

Samotność

przez Amarant_89 28 mar 2014, 22:29
Jak mawiał pewien nauczyciel wf-u, przysłuchując się rozmowie swoich podopiecznych (chłopaków), którzy rozkminiali nogi swoich koleżanek ćwiczących na sali: "co tam nogi, nogi idą na boki" :P

Sorki, nie mogłem się powstrzymać :P

-- 28 mar 2014, 21:31 --

Indifference1, takie sytuacje też się zdarzają, ale to wychodzi podczas krótkiej wymiany wiadomości. Niekiedy, bardzo szybko.

Samotność

przez carlosbueno 28 mar 2014, 22:32
Indifference1, ale kiedyś chyba Twoje zdjęcie twarzy widziałem, chyba nawet z siostrą miałaś zdjęcia.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Indifference1 28 mar 2014, 22:35
Amarant_89, też to właśnie miałam dopisać, że jeśli się z kimś rozmawia jakiś czas to raczej takiej niespodzianki nie powinno być. A spotkania po paru wiadomościach raczej nie mają sensu. Przynajmniej ja bym się na takie nie pisała. Ale to byłoby przykre. Już sobie to wyobrażam. Jakiś macho w białych spodniach, solara, z okularami przeciwsłonecznymi i jakiś żenujący tekst na przywitanie. Zwymiotowałabym jak boga kocham. Albo raczej jak w boga nie wierzę. Nie, takie strony zdecydowanie nie są dla mnie xD

-- 28 mar 2014, 21:40 --

carlosbueno, to było dawno i nie prawda. Stare konto i i tak zdjęcia były potem usunięte. Mam nadzieje, że nikt kto mnie zna tego nie widział. Paru osobom wysyłałam zdjęcia na pw ale najpierw upewniam się, że nie ma szans żebyśmy się znali :P Zresztą wyglądam teraz trochę inaczej niż na tamtych fotkach które dodawałam. Całkiem inna fryzura, włosy mi ściemniały, no i noszę okulary. Tamte fotki to były z ponad rok temu o_O

Samotność

przez Amarant_89 28 mar 2014, 22:40
Indifference1, takich jest tam pełno, ALE są też w porządku kolesie, z którymi możesz porozmawiać o kinie, o muzyce innej niż tej rodem z wiejskich dyskotek, o astronomii, biologii, ostatniej przejażdżce rowerowej, o tym co dziś ugotowałaś i jak to zrobiłaś itd. itd. Wystarczy długo szukać, a prawdą jest (i tu pewnie się zgodzisz ze mną), że gdy coś trafia w nasze ręce bez wysiłku nie sprawia nam wielkiej przyjemności ;)

Samotność

przez Indifference1 28 mar 2014, 22:43
Amarant_89, a no masz rację. Tak czy siak jestem młoda, przede mną studia (chociaż nie wiem jakie -_-) więc może kogoś poznam. Obym nie musiała odwiedzać takich stron :D

Samotność

przez ( Dean )^2 28 mar 2014, 22:46
Ech mam nadzieję że w końcu zmądrzeje i nie dam się manipulowąc byle głupim laskom.;/
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez Amarant_89 28 mar 2014, 22:47
Indifference1, właśnie przed chwilą zrobiłem sobie autoreklamę, ale chyba nie zadziałała :P Miejsce jak każde inne, ale złota zasada głosi, że nie powinno się szukać na siłę. Ja za szukanie dziewczyny (pierwszej) zabrałem się jakieś 3 lata temu. Teraz mam 25 i jak na razie, coś tak pięknego i tajemniczego jak "dziewczyna", nadal jest mi całkowicie obce ;)

Sortuj wg