Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez izaa 26 sty 2014, 16:59
Barikello jeżeli olała cie osoba z wirtualnego świata że tak powiem, poł biedy. Nie musisz patrzeć sie na nią codziennie, szybciej zapomnisz. Limit pecha wykończył sie w tym momencie :). To ona straciła a nie ty.

Samotność

przez barikello 26 sty 2014, 17:04
izaa, może i pół biedy, ale jak przez miesiąc z kimś rozmawiasz na poważne tematy, otwierasz się przed kimś, ale i się wspólnie śmiejesz to jednak trochę szkoda :roll: Ale w sumie, nie pierwszy raz - już jestem zahartowany w takich 'bojach' i znajomościach, które się fajnie zapowiadały. Kiedyś to mocno przeżywałem. Teraz już nie, choć przykro trochę. Jednak mnie posłuchał, kiedy mówiłem żeby sobie szukał znajomych z wyższych sfer i super wykształconych a nie z plebsu, takiego jak ja. Oj, przeżyję to... teraz musze się dużo uczyć, udowodnić sobie, że coś potrafię. Hah.
barikello

Samotność

przez izaa 26 sty 2014, 17:10
barikello, rozumiem cie. Też przywiązuje sie do ludzi. Ale są tacy, dla których nie znaczymy nic. Bo sie znudzilismy. Dlatego ciesz sie, że nie musisz widzieć tej twarzy codziennie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez barikello 26 sty 2014, 17:17
izaa, cieszę się. I w sumie lepiej, że nie będzie spotkania :smile: Ta znajomość i tak miałaby pewnie swój koniec za jakiś czas, a jednak łatwiej 'przegryźć' urwany kontakt, jak się kogoś nie widziało/nie spotkało na żywo.
barikello

Samotność

przez izaa 26 sty 2014, 17:20
Dokładnie, Nie ma czego żałować. Znajdziesz lepszych ludzi.

Samotność

przez PJT 26 sty 2014, 20:30
:cry: :cry: :cry:
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez Steviear 26 sty 2014, 23:47
Tak postanowiłam, że pozbędę się tych, co nie lubię z nimi przebywać.. że nikt mi nie pozostał praktycznie heh .. :great:
Steviear

Samotność

przez Saraid 27 sty 2014, 00:02
Steviear zawsze mozesz poznac nowych ;) nie warto podtrzymywac nieowocnych znajomosci.
Saraid

Samotność

przez Steviear 27 sty 2014, 00:04
Saraid, Zdarzyło się. Ale ja sama jestem nienormalna, więc takie znajomości długo nie trwają.
Ale jeszcze tylko tydzień ..
Poza tym za bardzo nie wiem skąd wytrzasnąć tych znajomych :D Nie mam aż tak bujnej wyobraźni ;)
Steviear

Samotność

przez Saraid 27 sty 2014, 07:43
Steviear, dlaczego tydzień?znajomych nie wiem szkoła ,miejscowość w której mieszkasz ,jakieś wspolne hobby jesli masz ,ludzie są wszędzie na forum też trochę jest ;)
Saraid

Samotność

przez Arhol 28 sty 2014, 09:48
Ostatnio..przelazła przez łeb rozkmina,goowno z niej wyniknęło ale podziele się D:
Mianowicie..głównie problem w tym że nie wiem czego chcę,czy "ja" w izolacji chcę z niej wyjść,czy to raczej te badziewiaste instynkty pod kopułą tego chcą.
Nie wiem czego oczekuje od samego siebie w relacjach,nie wiem czego oczekiwać od innych,relacje z innymi są mi tylko trochę znane od strony teoretycznej,czasem towarzyszy też zbyt wyidealizowane spojrzenie na relacje z innymi,takie rzeczy często rzeczywistość brutalnie weryfikuje .
Ale pal licho z tym.
Tak jakbym "dusił się" swobodą i wolnością które mam,ale też nie chcę z niej rezygnować..no właśnie - absurd,niezdecydowanie .
Jak tu tworzyć relacje,jak się nie wie czego człek chcę?
Toć izolatka lepsza,choć nie denerwuje siebie i innych niezdecydowaniem.
Tylko zaś..no właśnie,czasem każdy potrzebuje z izolacji wyjść i doopa D:.
Błędne posrone koło.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Semir 28 sty 2014, 11:36
Wiadomo chyba nie tylko ja miałem takie aluzje co do samotności. Kiedy trafiałem na kobiety najogólniej mówiąc nieodpowiednie marzyłem o izolacji tym bardziej że w moim przypadku izolacja od kobiet pociągnęła za sobą izolację od rodziny i analogicznie od znajomych.Życie na jakimś zadupiu nie oczekiwałoby ode mnie pamięci o tym ale w mieście gdzie każdy Ci wytyka że jesteś singlem i że nie jesteś gotowy na związki nie jest komfortowe. Właściwie czuję się prześladowany jak żyd za holokaustu.Teraz od jakiegoś roku coraz bardziej zastanawiam się nad zmianą w tym kierunku ale albo myślę że jest za późno albo że musiałbym zaczynać wszystko od początku chociaż napawa mnie strachem to że mam zaległości właściwie od gimnazjum:/
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Samotność

przez Indifference1 28 sty 2014, 12:15
Kestrel napisał(a):Nie wiem czego oczekuje od samego siebie w relacjach,nie wiem czego oczekiwać od innych

Ostatnio dostałam takim pytaniem i też nie wiedziałam co odpowiedzieć. Chodziło dokładnie o wyjścia z ludźmi. Ciężko na to odpowiedzieć bo nie pasuje mi żadne towarzystwo :bezradny:
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Saraid 28 sty 2014, 12:51
Indifference1 napisał(a):
Kestrel napisał(a):Nie wiem czego oczekuje od samego siebie w relacjach,nie wiem czego oczekiwać od innych

Ostatnio dostałam takim pytaniem i też nie wiedziałam co odpowiedzieć. Chodziło dokładnie o wyjścia z ludźmi. Ciężko na to odpowiedzieć bo nie pasuje mi żadne towarzystwo :bezradny:

Myslalas nad tym dlaczego nie pasuje Ci zadne towarzystwo?niska samoocena ?czy cos innego
Saraid

Sortuj wg