Skocz do zawartości
Nerwica.com

co robić depresja - czy nerwica


pola20

Rekomendowane odpowiedzi

Idź do psychologa, chocby po poradę na początek. Lekarz oceni czy potrzebna ci dalsza pomoc. Ja nie zauwazyłam depresji u swojego syna. A ona zatruwała mu mózg ponad rok zanim sam mi powiedział ze coś się dzieje. Czym wczesniej tym moze być łatwiej i szybciej. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałaś że nie widzisz sobie żadnej dobrej cechy. Na pewno je masz! Od forowicza dostałam tytuł: Albert Ellis "Jak zadbać o własne szczeście". Może nie łatwo sie to czyta ale pomaga. Powinnaś poszukać pomocy u specjalisty. Wiem że mój syn nie poradziłby sobie bez terapii. A co do syna. On też ma słabą samoocenę. Przez przypadek udało nam się wpaść na fajny pomysł. Stanęliśmy oboje przed lustem. On do siebie gadał że to ma brzydkie i tamto a ja do siebie że to mam ładne i tamto fajne. I on w pewnym momencie mówi" ja też mam fajny tyłek. Nie dość że zauważył w sobie coś ładnego to jeszcze mało nie umarlismy ze śmiech z siebie. Syn też ma 20 lat i problem tak samo, od 1,5 roku.. Ale jestem dobrej myśli. jeżeli masz w rodzinie kogoś komu możesz zaufać to proponuję porozmawiać. Wsparcie rodziny i akceptacja może okazać sie pomocne. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×