Zmiana osobowości?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Zmiana osobowości?

przez Ediman 17 maja 2010, 18:14
Witam!

Mam pewien problem ze swoją osobowością. Nie wiem co się ze mną stało. Niby czerpie z życia garściami, ale ciągle jest coś nie tak.

Zacznę od tego, że w gimnazjum należałem do 'elity' w klasie. Wiele osób chciało się ze mną kumplować, rozmawiać przyjaźnić. Oczywiście zdarzały się "dziwne" sytuacje tak jak to jest w gimnazjum. Czasami śmiano się ze mnie, ale nie trwało to długo. W GIM czułem się świetne, chciałem jezdzić na wyczieczki, rozmawiać z każdym. Nagle wszystko się zmieniło.

Od początku liceum zacząłem pić - czasami dość często. Zaczęły się pierwsze małe kradzieże. Często, jestem chamski wobec rodziców. I co najgorsze - nie uczę się. Jest jeszcze jeden problem - z 'elity' w LO spadłem do najniższego poziomu. W klasie czuje się jak mała osoba, nic nie znacząca. Niewiele ludzi chce ze mną rozmawiać, wiele osób traktuje mnie jak powietrze. Od razu mówię - nie jestem niesamowicie cichy, nie jestem nieśmiały. Straciłem odwagę: boje się zgłaszać na lekcjach, w gimnazjum było inaczej - byłem naajaktywniejszy.

Jedno z moich najgorszych przeżyć w życiu to wycieczka. Jako jedyny chłopak, siedziałem z przodu, każdy, każdy z chłopaków był z tyłu. Dla mnie nie 'zarezerwowano' miejsca. Strasznie się czułem.

Podsumowując: z aktywnego, grzecznego, niepijącego, lubianego chłopaka stałem się nieznaczącym, omijanym człowiekiem w szkole.

Starałem się tym nieprzejmować, kumplowałem się z ludźmi z ulicy, ale to przecież z klasą spotykam się najczęściej. Chcę coś zmienić. Nie wiem jak to zmienić, bo nie wiem co się stało, że aż tak zmieniłem się, aż tak nisko upadłem.
Offline
Posty
1
Dołączył(a)
17 maja 2010, 18:02

Re: Zmiana osobowości?

Avatar użytkownika
przez rushia 17 maja 2010, 22:12
Opisz od czego to sie zaczelo, pierwsze objawy zmian.. I czy zmiana jest tylko w tobie czy masz tez np klase zupelnie inna niz kiedys?
Avatar użytkownika
Offline
Posty
35
Dołączył(a)
08 maja 2010, 14:19

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Przeskocz do