Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem. Doradźcie. Zdiagnozujcie.


Gość aaabb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym, abyście mi doradzili i mnie zdiagnozowali.

Jestem młodym chłopakiem (kończę gimnazjum). Mam problem, z którym czasem nie mogę sobie poradzić. Zacznijmy od początku:

5 lat temu zaczęło się to tak, że moja mama była za granicą i kilka dni przed powrotem zaczęły się moje objawy. Płakałem, brak apetytu, straszne samopoczucie. Było to jeden dzień w niedziele. Miesiąc po przyjeździe mamy objawy się powtórzyły. Było to szczególnie w soboty w godzinach (15-19) i niedziele w podobnych godzinach. Objawy się powtarzały w cyklu tygodniowym. Poszedłem z mamą do lekarza rodzinnego, który stwierdził nadpobudliwość i przepisał mi hydroxyzinum (syrop). Lek brałem i pomogło. Po 2 latach objawy się powtórzyły już na krócej (zwalczyłem syropem). I teraz co jakiś czas zdarzają mi się te objawy, lecz już bez płaczu. Pojawiają się, gdy jestem sam lub w domu z najbliższą rodziną i żyje szarym życiem. Gdy jestem "z ludźmi" na ulicy czy w szkole jest ok-normalnie. Warto też dodać, że jestem najmłodszy z rodzeństwa i już praktycznie zostałem sam z rodzicami oraz mojej mamie zdarzają się również ataki płaczu. Rok temu zmarła moja ciotka na zawał serca, która miała dużą depresję.

Co mi jest?? i Co robić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedziec, co Ci jest. Diagnoze moze tylko postawic lekarz psychiatra. Byc moze tak odreagowujesz stres, byc moze to poczatki depresji, nerwicy. Dobrze by bylo gdybys wybral sie do lekarza i powiedzial jak sie czujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×