Skocz do zawartości
Nerwica.com

persona non grata


bordergirl

Rekomendowane odpowiedzi

jestem w trakcie leczenia.jednak w moim domu przebywa osoba,ktora w 90 procentach przyczynila sie do nawrotu u mnie.czy jest wsrod Was ktos z takim problemem?niewazne kto to jest konkretnie-matka alkoholiczka,ojciec,facet matki..ktos kto zaburzyl wasze bezpieczenstwo,zneca sie nad wami psychicznie?bo zastanawiam sie czy mieszkajac z kims takim w ogole mam szanse na wyleczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bordergirl, nie wiem co ci powiedzieć.....ja posiadam taką osobę a raczej takie osoby w domu, czy w pełni się wyleczę mieszkając z nimi - nie wydaje mi się, ale za to nauczę się z nimi radzić, mając ich pod ręką mogę na bieżąco analizować swoje odczucia, reakcje i uczyć się je niwelować. Co nie zmienia faktu, ze jak na zbawienie czekam na wyprowadzkę z domu :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem w trakcie leczenia.jednak w moim domu przebywa osoba,ktora w 90 procentach przyczynila sie do nawrotu u mnie.czy jest wsrod Was ktos z takim problemem?niewazne kto to jest konkretnie-matka alkoholiczka,ojciec,facet matki..ktos kto zaburzyl wasze bezpieczenstwo,zneca sie nad wami psychicznie?bo zastanawiam sie czy mieszkajac z kims takim w ogole mam szanse na wyleczenie.

 

Moim zdaniem będzie to trudne. Lecz na pewno leczenie ulży Ci i spowoduje, że poczujesz się choćby trochę lepiej niż gdyby go w ogóle nie było. Jednak radziłbym potraktować mieszkanie z taką osobą jako okres przejściowy i robić wszystko, by się wyprowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×