Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja czy co?


marcin83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nazywam sie Marcin mam 26 lat od malego dziecka jestem nadpobudliwy

Przejmuje sie njmniejszymi drobnostkami , mam tendencje do wmawiania sobie chorob po czym robie setki testow i badan i wszystkie wychodza w normie . W szkole sredniej przez dwa lata mialem zawroty glowy nie spowodowane niczym jak lekarze mowia ze zaduzo sie przejmuje i biore wszystko do serca

W ostatnim czasie pojawily sie bole brzucha wraz z nudnoscimi i biegunka oczywiscie zrobilem pare obowazkowych testow i kilka nie obowiazkowych wszystko nanic jedynie cholesterol wysoki

Pare dni temu dolaczyly sie zawroty glowy a moze dokladniej chwilowe zaburzenia rownowagi

Nie roszam sie nigdzie z domu ciagle mysle tylko o bolacym brzuchu i nudnosciach a teraz dodatkowo o zawrotach glowy , niepotrafie sie nad niczym skupic czesto wogle nie wychodze z luzka

Im wiesej o tym mysle tym sie czuje gorzej nie potrafie sie niczym zajac zeby odejsc uwaga od bulow nudnosi i zawrotow glowy

Czasami wieczorami jak sie naprawe zle czuje to prosze o to zeby zasnac i juz sie nie obudzic i mozna powiedziec ze tak jest codzien

Prosze o jakas porade poniewaz moj lekarz rodzinny nie przywiazuje do tego wagi i mowi ze kazdy mysli od tego mamy mozg

pozdrawiam i za odpowiedz z gory dziekuje Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Post napisałeś kilka dni temu, więc może od tego czasu rozejrzałeś się po forum. Jeśli to zrobiłeś, to zauważyłeś, że Twoje przypadłości to typowe objawy nerwicy. Więc prawdopodobnie to jest ta "choroba", której szukasz w sobie robiąc różnorodne testy.

 

Polecam udanie się do psychologa i rozpoczęcie psychoterapii. Prawdopodobnie zmniejszą się Twe uciążliwe objawy, znowu będziesz mógł wychodzić z domu i wrócić do dawnej aktywności. Więc warto. Szkoda życia na cierpienie. Bierz życie w swoje ręce i zacznij coś robić ze swoimi przypadłościami.

 

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×