Skocz do zawartości
Nerwica.com

zaloba po najblizszej osobie


joanna5

Rekomendowane odpowiedzi

dostalam ostzenie,trudno,dosyc rozmow z psycholami,najpiekniejszy jest swiat ludzi zdrowych i tworczych,nie wyjdziecie z grajdolka czyli wlasnych schizo,joanna5

 

o czym z Toba można porozmawiać droga Joanno5 Twoja wypowiedz mówi sama za siebie :!:

 

Ps.nie dybluj własnych tematów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy iryss,ze wybieramy sobie chorobe z roznych powodow,dlatego by nas pokochano,opiekowano sie,dla emocjalnego szantazu rodzica,ktory nie potrafi kochac,manipulowania innymi,oczywiscie wszystko podswiadomie,dlatego jest na mnie takie oburzenie,rozuumiem to,mnie oswiecilo dzieki psychoterapii po wielu latach i moze takie walenie od razu jest przeze mnie nie do konca wlasciwe,joanna5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to wyobraz sobie osobe która ma cudowna rodzinę, kochającą rodzine i wszystko się jej układa ale nagle, pewnego dnia wstaje z łóżka i czuje lęk przed światem..Kogo ta osoba chce szantazować?

Z tą manipulacją to wydaje mi się że przesadzasz zresztą już kilkanaście osób się na ten temat wypowiedziało z tego co pamiętam w temacie o myślach samobójczych i chęć samobójstwa to nie jest żaden szantaż choć są różne przypadki..Ale generalnie ja jak czasem chciałabym umrzec to wcale nie chce nikogo zmusić aby mnie kochał..Myśle że to nie nasza podświadomość wmawia sobie te choroby..Ja wierze że to ma jakies podłoże duchowe. Możesz się nie zgodzić bo jesteś psychologiem a ja nastolatką ale tak jak ty swoje przekonania czerpiesz z doświadczenia tak i ja to robie...Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×