Skocz do zawartości
Nerwica.com

Diagnoza depresji - czy od razu?


Gość jantarek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak byliście u psychiatry to od razu postawił wam diagnozę? A jak nie, to kazał wam robić TK i EEG?

Moja psychiatryczka przebąkiwała coś o depresji ale wykręcała się kiedy pytałem nawet o wstępną diagnozę i polecała mi iść do szpitala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jantarek, jaki szpital? :roll:

 

Wątpie, żeby lekarze byli tacy wspaniałomyślni i polecali same takie specjały jak EEG czy TK, wolą z gory założyć wariat i pach pach leki.

 

Najlepiej wykonać choćby te podstawowe badania, jak rozmaz krwi i OB. Przyjmować profilaktycznie magnez i potas. Zrobić badania hormonalne, EKG serca, a nawet to EEG, żeby tylko wykluczyć inne ewentualne choroby. A co dokładnie Ci dolega, że takie zalecenie dostałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecali same takie specjały jak EEG czy TK
No a jednak nakazuje mi je zrobić. Organiczne uszkodzenie mózgu ona mówi, że to raczej nie jest.

 

podstawowe badania
Robiłem kilka dni temu i morfo i biochemię mam dobrą.

 

Przyjmować profilaktycznie magnez i potas
To nic nie pomagało. I dziurawczyki, deprimiki...

 

A co dokładnie Ci dolega, że takie zalecenie dostałeś?

schizo-t18350.html

 

Trochę nie aktualny temat bo nie pisałem już moich dalszych objawów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam EEG świeca Ci lampkami po oczach, liczysz do stu i takie tam :} Malo inwazyjne badanie, sprawdzają czynności mózgu, przepływy fal, fazy czuwania, odziaływania na bodźce, nawet przyjemne badanie. Jesli chodzi o TK to jak EEG nie wykazało nieprawidłości to tomagraf jest raczej zbedny. Ma zagadać, a może koperta ;) ? Od tego roku ciągłe organiczenia w służbie zdrowotnej, ale niech działa ta Twoja lekarka, będziesz zawsze krok do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma zagadać, a może koperta ;) ?

To nie to. Ona nie jest psychiatrą młodzieżowym i w ogóle ona jest świeżą psychiatrą i sama się przyznała, że nie ma doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×