Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam Problem


Czaku1802

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiec zaczne od tego jak sie to wszystko zaczeło, a zaczeło sie to około tygodnia temu, mam problem w tym ze zaczałem myśleć(ale tylko mysli ,nic pod wzgledem fizycznego spotkania) o mojej ex dziewczynie(która bardzo mnie skrzywdziła), i w tym wszystkim wbiłem sobie do łba ze nagle przestałem kochać moja obecna dziewczyne ze lepiej jak odejde ze ja ranie(w sercu czuje cos innego miłość do niej:), i o wszystkim jej powiedzialem ..

Dzis byłem u psychologa przepisał mi Seronil po tabletce dziennie

Wczesniej mialem problem z uzaleznieniem seksualnym(maturbacja,ogladanie stron XXX,esemesy z innych dziewczynami)

,moja kochana dziewczyna udowodniła mi ze to jest moj problem i cos nie tak ze mna wiec wzialem sie za to i przestałem to robic, czy te głupie myśli moga być efektem ubocznym:? To robiłem ponieważ nie układało nam sie w łożku ,teraz wszystko sie poprawiło

Według psychologa te mysli sa zwiazane z tym ze zostało mi zabronione to wszystko zebym tego nie robił , i dlatego mój organizm i psychika tak działa

Pomóżcie zebym jej nie stracił i nie zwariował

W głębi serca ja mocno kocham i boje sie ja stracic a w myślach jest coś innego jak nad tym zapanować:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czaku1802, właśnie tak to działa. Jeśli coś tłumisz, wychodzi to trochę w innej postaci, np. myśli, objawów itp.

Uzależnienie od stron xxx i innych takich - to problem. Stłumienie problemu (przez zakaz) to jeszcze większy problem (stary problem razy 2) - stąd myśli.

 

Zrozumienie przyczyny, skąd te uzależnienie uwolni Cię od myśli. Zachęcam do wzięcia udziału w terapii.

 

Pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem umówiony na kolejna wizyte, czuje sie ze cos dziwnego sie ze mna dzieje, nie jadam , telepie mna i wogole jakis taki rozbity jestem .

Czyli te myśli to efekt uboczny:?

Mysli sa tylko o tym co było a nie co bedzie nie ciagnie mnie fizycznie do nikogo oprocz mojej kochanej dziewczyny, tylko wmawiam sobie ze jej nie kocham i chce odejść tylko dlaczego tak sie dzieje:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuje sie ze cos dziwnego sie ze mna dzieje, nie jadam , telepie mna i wogole jakis taki rozbity jestem .

ja miałam podobnie po zerwaniu z ex. serce mi waliło tak szybko, że myslałam, że wyskoczy, nic nie jadłam i wogóle objawy podobne. zaczęłam brać valerin forte - przez kilka dni - na uspokojenie. i na szczescie pomogło. jesli chodzi o sprawy zwiazane z seksem to uwazam ze pomocy nalezy szukac u seksuologa a nie u psychiatry - chociaz on nie zaszkodzi.

z dziewczyna to nie do konca rozumiem. piszesz przeciez, że ją kochasz więc kiedy sobie wmawiasz, że nie... kiedy jest przy Tobie? kochacie się, więc jej wyjaśnij swoje myslenie. bedzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×