Skocz do zawartości
Nerwica.com

problemy z onalezieniem się w grupie


niebieskakobieta

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam powiedzieć o tym jaki wpływ na mnie miało to że mój ojciec wyszedł sobie pewnego dnia i nie wrócił Było to mniej więcej wtedy gdy stałam się kobietą Już wcześniej wchodził i wracał kiedy chciał Dopiero od niedawna zaczęłam spostrzegać jaki TO MA na mnie wpływ TO Że zawsze byłam gdzieś z boku i nie umiem się przebić przez tłum Mimo że chce i próbuje Wciąż zawsze kończy się tak samo izolacją I to nie jest przypadek czy innym powodem spowodowane Jest problemem bym mogła z kimkolwiek się zaprzyjaźnić bo zawsze jest tak samo: ludzie mnie tolerują ale nie mam nic z nimi wspólnego Wszystko jedno czy jestem czy mnie nie ma I wiem że kiedyś (o ile nic się nie zmieni) poddam się już nie będę próbować by wychodzić...

Rozkładam bezradnie ręcę bo nie mam już siły, by znów wyjść i spotkało mnie to samo: odrzucenie. NIc jeszcze próbuje, ale ile jeszcze wytrzymam zwłaszcza że nie mam nigdzie wsparcia Czuję że ludzie bagatelizują ten problem często powtarzając: "a zagadnij " albo "spytaj jak mija dzień" itp. Nic innego nie robię tylko wychodzę i zagaduje Łatwo mi rozmawiać z innymi Problem jest z nawiązywaniem bliższych relacji

I właśnie widzę że ojciec daje pewność która pozwala przebić się przez tłum.........

gdzie szukać pomocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×