Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bezsennosc - Dzien Pierwszy .


Mortis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Mam problem a Mianowicie ...

Wczoraj wieczorem troszke wypilem , mieszkam w Angli z Mamą i jej Kochankiem .

Moj ojciec mieszka w polsce rowniez z Kochanka .

Moje zycie jest pojeb.. , wiecej tego zniesc nie Moge .

Pierwszy raz w zyciu Cos Mi odbilo do glowy , zaznaczam ze 2 lata szkoly mam w dupe bo olalem szkole przez problemy rodzinne , rodzice nie maja na Mnie wplywu .

Mam 17 lat , na ogol jestem wesolym kolesiem .

W Angli brakuje mi znajomosci , nikogo tu niemam , od roku praktycznie tylko komputer .

Szkola ? Olalana zostala , rodzice juz gowno zrobia bo robili wszystko ja to olewalem .

Dzisiejszej nocy wogule nie spalem , oczy mialem zamkniete , ale nic z tego 5 godzin przelezalem i nie usnalem , zobaczylem ze 7 rano dochodzi , wstalem i juz nie spalem .

Mysle ciagle o wyjezdzie do polski , jestem dziwnie zalamany i zamkniety .

Cos sie boje ze dzisiaj tez nie usne i sie wreszcie wykoncze psychicznie i fizycznie .

Prosze o pomoc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć.pozwol ze odniose sie tylko do twojej bezsennosci. nie wkrecaj sie ze nie bedziesz spał, ja z czwartku na piatek spałam tylko GODZINE i to jakims poszrpanym zagmatwanym snem. nie mozesz myslec ze to dzien pierwszy bo sam sie wkrecasz i przemawiasz w ten sposób do swojej swiadomosci. pomysl sobie ze jestes cholernie zmeczony po nieprzespanej nocy i dzisiaj bedzie ci sie super spało!

 

ja tez mialam obawy ze to poczatek dluzszej zlej passy ale nie jest tak! wiec zmienn tytul posta na "jednodniowa bezsennosc".:)

 

[*EDIT*]

 

aha - no i pamietaj ze alkohol mogl cie pobudzic i nie pozwolic zasnac

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za Odpowiedz w Moim temacie .

W Dzien bylem zmeczony , poszlem spac o 14:00 .

O dziwo usnalem , niedawno mama Mnie obudzila zebym cos zjadl

Strasznie zle sie czuje :( Jakby Mi cos na psychice ciezkiego siedzialo .

Sny to o samej polsce mialm :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okolo Roku juz jestem w Angli .

Wlasnie znow zostalem sam na nocke , to dziwne ale boje sie zostawac sam poniewaz mam jakies omamy dziwne ze cos mi sie stanie i nikt Mnie nie uratuje i ze nie moge spac bo juz nie wstane ...

Boze dzisiaj bedzie ciezka nocka .

 

Tekla - Zaznaczam tez ze mialem tu dwie szkoly i dwie olalem , niemam tutaj kolegow ani kolezanek , siedze NON STOP w domu .

 

pozdrawiam , doradzcie cos wreszcie ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj ojciec mieszka w polsce , wlasnie prawdopodobnie wracam , chodz juz i to szczescia mi nie przynosi .

Dzisiaj nastepna nocka nie przespana . niestety , bralem dwa razy lek o nazwie "Nervendragees-Ratiopharm" .

Niestety na nic , cala nocke mialem zryte mysli , nawet czarne .

Niewiem co sie ze mna stalo ...

Rok po roku mnie pomalu brala nerwica az chwycila mnie tak ze teraz trudno bedzie ja pokonac .

Bozeee ja sie wykoncze ratujcie ...

 

[*EDIT*]

 

Dzisiaj przespalem po nawet duzej dawce lekow uspokajajacych.

Jest ok , pomalu mysle ze wszystko przechodzi , ale powie mi ktos co to moze byc za choroba? Bylbym bardzo wdzieczny ; )

Miejmy nadzieje ze dzisiaj tez spokojnie usne :)

Ale moj sen jest bardzo popieprzony, spie ale czuje jakbym nie spal :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Wg mnie to nie jest jakaś typowa bezsenność tylko Twoja psychika nawala! Wtedy ludzie często nie śpią, bo sobie nie radzą z życiem, otoczeniem, rozmyślają wtedy kiedy powinni spać!!! Brakuje Ci jakiegoś zajęcia a z drugiej strony wydaje mi się, że też samozaparcia! Może kontakt z rówieśnikami dobrze by Ci zrobił, spróbuj wrócić do szkoły, poznasz nowych ludzi czy coś! Nie zazdroszczę Ci sytuacji rodzinnej, to przykre ale o swoim życiu możesz decydować sam - tylko się zastanów z czego czerpałeś kiedyś radość! Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bincia , chyba znalazlas moj powod i wszystko przeczytalas ze zrozumieniem , to prawda co napisalas co do ostatniego tekstu .

Oby do wtorku , wracam do Polski , ale aktualnie jade na lekach uspokajajacych (Kalms) przed snem biore jedna tabletke .

Bez tabletki nie usne , prubowalem ...

Rowniez mysle teraz ze bedzie wszystko w porzadku ; )

Samopoczucie w ciagu dnia sie poprawia , gorzej jak przychodzi noc , natlok mysli i to Mnie niszczy od srodka ...

Siedze non stop w domu , niemam gdzie tego wszystkiego wyladowac to fakt , chetnie poczytam jeszcze jakis porad ;)

Bedzie mi sie spokojniej spalo zapewniam

Odwiedzam to forum regularnie co wieczor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×