Czego oczekiwać ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Czego oczekiwać ?

przez EveryDayTheSame 07 sty 2009, 02:50
Może spróbujemy dialogu ?
Jestem ostrym sceptykiem jeśli chodzi o możliwość udzielenia komuś pomocy poprzez słowo.
Jeśli już to tylko farmacja .
Przypadek mój następujący :
- depresja ogólno pojęta ( fachowo maniakalna ) , myśli samobójcze, brak pracy, perspektyw, wykształcenie wyższe , 2 fakultety, do niedawna kadra zarządzająca jednej z większych korporacji. Obecnie seronil i relanium.
Syf i nędza dookoła . Nie jęczę żeby nie było. Co zrobić by wyjść z domu w dobrym humorze , by w dobrym nastroju się obudzić, by jedzenie smakowało, by się uśmiechać do ludzi obok.

Re: Czego oczekiwać ?

przez oka22 07 sty 2009, 14:19
może warto znależć sobie jakąś pasje ,robić coś co się lubi
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

Re: Czego oczekiwać ?

przez Hans 07 sty 2009, 15:17
Czołem.

Też nie wierzyłem w leczenie poprzez słowa, byłem ogólnie bardzo negatywnie nastawiony do psychologów. Teraz widzę, jak bardzo się myliłem, to nie dąło mi gotowego leku, po którym jest cudownie, ale rozmowa i wnioski pokazały mi pewnie sprawy, do których sam bym nie doszedł, przyczynowo-skutkowe zależności pomiędzy tym co robiłem, a tym jaki to wpływ miało na moją psychikę. Przede wszystkim dużo materiału do pracy nad sobą mi to daje.

Pozdrawiam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg