Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szczęście w naszych rękach;)


suzak29

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Aby być szczęsliwym wystarczy unikac natretnych mysli....

pielęgnujmy optymizm,nieodmawiajmy sobie drobnych przyjemnosci...

Badzmy wdzieczni i uprzejmi,wybaczajmy....

Niewiarygodne,ale gdy bedziemy to stosować bedziemy szczęśliwi...

Czy ktoś już próbował i jak mu to wyszło????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pielęgnujmy optymizm,nieodmawiajmy sobie drobnych przyjemnosci...Badzmy wdzieczni i uprzejmi,wybaczajmy....

Niewiarygodne,ale gdy bedziemy to stosować bedziemy szczęśliwi...

Czy ktoś już próbował i jak mu to wyszło????

 

Podpisuję się pod tym rękami i nogami :mrgreen: Dopisuję się do sekty optymistów :mrgreen: Długo byłam pesymistką, choć ja to nazywałam realizmem heh - donikąd mnie to nie doprowadziło i było mi źle na tym padole. W końcu dotarło do mojej czupryny że nie o to lata - najważniejsze jest postępować tak aby mieć spokój z własnym sumieniem. Czyjeś błędy to czyjaś sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też staram się być miła i fajna i w ogóle peace and love, ale jak się okazuje ludzie często mnie odbierają zupełnie inaczej - nie ma znaczenia to, co mówię, mam najwyraźniej jakiś agresywny przekaz niewerbalny, że ludzie się mnie boją... Aktualnie pracuję nad tym z moją terapeutką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też miałam na myśli facetów. Oni podobno odnoszą przy mnie wrażenie, że nie mają mi nic do zaoferowania, heh.

 

Wiesz, ale mnie nie jest dobrze, kiedy ludziom nie jest ze mną dobrze. Ja bym chciała, żeby się dobrze ze mną czuli (i tak się czują Ci, co mnie dobrze znają), bo ja mam same dobre intencje :)

 

---- EDIT ----

 

Dzięki :) Na terapii jestem już ponad rok, a mam wrażenie, że zamiast kilometra, posunęłam się do przodu o jakieś 3 małe kroczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×