Skocz do zawartości
Nerwica.com

PRZERWA W OPTYMIŻMIE


betinka_77

Rekomendowane odpowiedzi

jESZCZE ROK TEMU BYŁAM BARDZO WESOŁA KOBIETA,NIE UKRYWAM ,ZE DUZO W ZYCIU PRZESZŁAM ,JAK I INNI. JA NAZYWAM TO PRZERWA W OPTYMIZMIE ...TAK ŁADNIEJ BRZMI -DIAGNOZA -DEPRESJA LEKOWA nIE SADZIŁAM ,ZE MNIE TO KIEDYKOLWIEK BEDZIE DOTYCZYŁO.STARAŁAM SIE POMAGAC INNYM ,Z TERAZ CHYBA SAMA POTRZEBUJE POMOCY.dWA MAŁZENSTAWA ZA SOBA ,NIEUDANE MAŁZENSTAWA ,ALOHOLICY cZY JA TAKICH PRZYCIAGAM sAMA SIE DZIWIE TYM MEŻCZYZNA (JESTEM ATRAKCYJNA KOBIETA) ALE TO ICH NIE TŁUMACZY..... DLACZEGO NIE POTRAFIE ZNALEZC KOGOS ODPOWIEDZIALNEGO...? kOGOS KTO SIE RÓWNIEZ ZQJMNIE MNA ,A NIE TYLKO JA NIM... JA NIE CHCE JUZ BYC MATKA ,CHCE POCZUC SIE KOBIETA

pRZEPRASZAM WSZYSTKICH ALE MUSIAŁAM GDZIES TO Z SIEBIE WYRZUCIC I TRAFIŁAM TUTAJ nAPISZCIE JAK WY SOBIE RADZICIE ,A JESLI SOBIE NIE RADZICIE TO RÓWNIEZ NAPISZCIE.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć betinko,

Wiesz ja myślę, żę masz 100% racji --- należy Ci się kochający partner , Ktoś kto będzie się o CIebie troszczył

mi się taki ktoś przyplątała bardzo niespodziewanie w chwili gdy kiepsko ze mną było, broniłam się przed nim jak mogłam ale został i jest nam razem dobrze

może i Tobie przybłąka się takie Ktoś

BYcie matką nie wyklucza bycia kobietą, na pewno potrafisz to pogodzić ze sobą

 

Pozdrawiam:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×