Skocz do zawartości
Nerwica.com

nie lubie siebie


ona01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam dopiero 15 lat i zastanawiam się co się dzieje ;/

Zawsze ale to zawsze jestem z siebie niezadowolona, nawet jak zrobię coś dobrze to zadowolenie bardzo szybko mija.

Widzę sobie tylko złe rzeczy : małe piersi, nie taka figura, grube nogi bla bla bla

Widzę, że ludzie którzy mnie otaczają nie lubią mnie.

Moja mama powiedziała mi, że to dlatego, że ja sama siebie nie lubię. Mało powiedziane czasami siebie nienawidzę.

Rodzice są dla mnie bardzo dobrzy., ale zawsze w ich oczach robie wszystko źle.

Pewnie były, są takie momenty ze mnie pochwalą, ale ja ich po prostu nie pamiętam. Zawsze biorę wszystko do serca ;/ a szczególnie kiedy to oni zwracają mi uwagę.

 

Wiem, że to co się ze mną dzieje to raczej okres dojrzewania: humory itp.

Ale czasami jest bardzo źle , nie umiem sobie poradzic ze swoją niską samooceną ( w ogóle siebie nie akceptuję)

Czy mogę coś zrobic w tym kierunku aby siebie polubic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum ona01, Mozesz udac się na terapię do psychologa ktory pomoze Ci odnaleść to co w tobie dobre wartosciowe i piękne. uwierz masz w sobie mnustwo zalet tylko musisz je odnaleśc.Wydaje mi się ze lekarz odnajdzie powod Twojego złego samopoczucia i niskiej samooceny i pomoże. To co mowi Twoja mama to prawda trzeba lubić samego siebie aby być lubianym przez innych oczywiście pamietaj o tym ze nie każdego da się lubić tak to juz jest Skup się na sobie jestem pewna że dasz sobie z tym radę pozdrawiam ciepło. Zawsze mozesz wesprzec się ronież na poradnikach psychologicznych ale nie traktuj ich jak lekarstwo pomoc lekarza to zawsze fachowa pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×