Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przepalony mózg


maxsimus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie wrażenie, nie smiejcie sie ale jakbym miał poprzepalane wszystkie styki w mózgu. Często przechodzą mi przez głowe jakies impulsy, czuje też swędzenie w głowie rozsadzanie mózgu i czasami takie wrażenie jakby miała mi odpaść głowa. Czy ktoś też ma takie doznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Ja mam podobnie. Czuje swędzenie, mrowienie zależy od dnia. Głowa mnie czasami tak boli, że totalnie nie mogę się na niczym skupić i prawie nie kontaktuje :( Jest to paskudny rwący ból zlokalizowany z tyłu głowy w okolicach potylicy, który rozchodzi się na całą czaszkę i ściska mi całą głowę :( Wydaje się, że mogłaby za chwilę eksplodować. Ten rodzaj bólu często nazywany jest bólem duszy lub bólem depresyjnym. Do tego mam strasznie napięte mięśnie i płytki oddech :( O innych objawach wole już nie wspominać. Dobry opis depresji znajdziesz tutaj:

 

http://www.maryjusz.w.interia.pl/depress.doc

 

Mój stan bardzo przypomina opisywany z załączonym linku. Jak jest mi bardzo ciężko to myślę sobie, że skoro komuś udało wyjść się z tego co wydaje się w tym momencie praktycznie nie do pokonania to na pewno mi się też uda. Najlepsza w tym tekście jest kilka ostatnich zdań.

 

"Chociaż od momentu wyzdrowienia minęło już osiem lat, to wciąż go pamiętam. Trudno byłoby zapomnieć o najpiękniejszych chwilach mojego życia. Żeby je przeżyć musiałem jednak wcześniej przeżyć depresję. Czy więc była ona czymś złym? "

 

Wierze, że i ja kiedyś napisze podobne zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie wrażenie, nie smiejcie sie ale jakbym miał poprzepalane wszystkie styki w mózgu. Często przechodzą mi przez głowe jakies impulsy, czuje też swędzenie w głowie rozsadzanie mózgu i czasami takie wrażenie jakby miała mi odpaść głowa. Czy ktoś też ma takie doznania.

ciśnienie ci skacze bo idzie lato i już jest gorąco,jaskrawe światło i długie dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, czemu do dermatologa? Myślę, że to może być inny rodzaj swędzenia. Ja miałam kiedyś ciągłe somaty, ale udało się zapanować. Jednak inaczej to czułam niż to co opisujecie. Czułam to jak rozgrzaną do czerwoności igłę wsadzaną szybko w mózg lub mieszki włosowe były jakby tą igłą. Jeśli chodzi o lokalizację na głowie to z czasem okazało się, że mój ból jest kwalifikowany trochę jako migrena a trochę jak *uj wie co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest takie coś jakby wypalenie zawodowe,tak samo mózg sie męczy,ja czasem mam taki haos mętlik w głowie,za dużo spraw, wtedy musze się odciąc od wszystkiego, odpocząć,posiedzieć sama w spokoju bez dopływu wrażen z dala od ludzi,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×