Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moje leczenie nie odnioslo skutku


Murya

Rekomendowane odpowiedzi

Leczylam sie 10 lat nieskutecznie.Nie wiem,czy w Nl dziadostwo jesli leczysz sie w ramach ubezpieczenia,gdy ono wszystko pokrywa,moze prywatnie bylo by lepiej(na co mnie niestac)a moze jestem jakims przypadkiem,z ktorym nikt nie potrafi sobie poradzic.Przeszlam szczegolowe badania psychologiczne,testy,ktore wykazaly stan depresyjny,sklonnosc do Typu Boreline.A moja nerwica nikt sie nie przejal "przeciez to nalezy do depresji"powiedzial lekarz.Nie pomogly mi zadne leki antydepresyjne (7 roznych)Jeden psychiatra mowil,tak dlugo szukac,az znajdziemy odpowiednie,inny,ze skoro tyle nie zadzialalo,to nie ma sensu szukac dalej,bo jest grupa ludzi,na ktorych antydepresanty nie dzialaja.Nie pomogly rowniez zadne terapie indywidualne,jedna grupowa(wielka kolomyja),rozmowy z psychiatra,psychologiem i terapeutami tez nie.Czy ktos mial podobnie.Ja juz jestem zmeczona,nie mam ochoty do konca zycia chodzic po lekarzach i terapeutach oraz eksperymentowac leki.POzdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murya ja leczę depresję od września i psychiatra nie może mi dobrać leku. Obecnie mam już 6 antydepresant i nadal to samo :( Byłam 2 miesiące w szpitalu i wypisano mnie bez wyraźnej poprawy. Leczę się ale coraz bardziej wątpię, że będzie lepiej. Mam rozpoznane również zaburzenie osobowości typ borderline.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×