Skocz do zawartości
Nerwica.com

Życie przemija


Ewawe

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie zaraz usuną ten post ale ja mam wam coś bardzo ważnego do powiedzenia, nasze życie jest jak bańka mydlana, przemija, jest nietrwałe to jest tylkoo skończona liczba chwil, oddechów, spojrzeń, słów.

 

Jeśli 1/3 tych oddechów będzie ciężka, 1/3 chwil będzie smutna to nic z tego, ale jeśli wszystkie będą takie, to nigdy nie dowiemy się co to jest szczęście. Powodzenia. Walczmy o każdą naszą chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja babcia zawsze mówi, że posiadanie tylko jednego dziecka jest jak bąbel na wodzie... tego samego stwierdzenia można użyć w odniesieniu do życia - pojawia się i nigdy nie wiadomo, kiedy pęknie

 

"Równie zdumiewającym jest zobaczyć, jaki użytek robią ze swej wyobraźni... i swych emocji... (jak puste byłoby nasze życie, gdybyśmy nie mieli na co się złościć)... (dobrze jest zapalić świecę, ale przeklinać ciemność jest zabawnie)... (naszymi wrogami nie są ci, którzy nas nienawidzą, lecz ci, których my nienawidzimy)... i jak czują się dumni - zwykle bez powodów - ze swych osiągnięć!

 

I co więcej, są szczęśliwi!

 

Po upływie kilku tysięcy lat

osiągnęliśmy taki postęp,

że ryglujemy w nocy drzwi i okna,

podczas gdy mniej 'cywilizowani' krajowcy

śpią w otwartych chatach."

 

Anthony de Mello

 

(przemyśl sobie ten cytat)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrozumiałam kiedy zachorowałam na astmę - wtedy odczułam że nawet mikroskopijne g...o takie jak pyłek może mnie zabić i już blisko byłam śmierci w pewnych momentach. Ale teraz z astmą wychodzę na prostą, dzięki lekom teraz mam lepszy okres. Pamiętajcie - nigdy nie traćcie nadziei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×