Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rzygowiny z "Na co zwracacie uwagę u faceta?"


Janko_Muzykant

Rekomendowane odpowiedzi

Goplaneczka a Ty z jednej skrajnosci w druga :lol: dziwnie to zinterpretowalas, ale spoko...

czasami przy czytaniu mysle, ze niektorzy nie maja pojecia co to znaczy pewny siebie :lol:

 

Viper juz kumam o co Ci chodzilo;) no to nie tylko brak asertywnosci ale przede wszystkim brak pewnosci siebie ;)

 

P.S.

Goplaneczka moze umowisz sie z Darkiem? ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwileczke,chwileczke Janko,brak pewności w pewnych sprawach nie odrazu czyni ze mnie jako przyszłego ojca ciape,to nie jest tak że ja boje się wszystkiego,nie dam sobą nikomu pomiatać nigdy

hm... nie mialem na mysli rozmowy o ojcostwie osob "ciapowatych", ale skoro to zaczales to jesli nie zmienisz swojego zachowania to bedziesz taki. A co do tekstu podkreslonego o nie daniu soba pomiatania to sorry ale nie wierze w to. Latwo byc taki chojrak w necie, ale pomysl sobie jak bylo dotychczas i jak jest obecnie. Jesli nie zmienisz sie diametralnie zawsze bedziesz pomiatanym. Zrob cos z tym.

 

top23 skoncz juz gadac o miesniakach bo mnie to bawi tylko :lol:

 

Wy macie problem ze soba, z wlasnym zachowaniem i stylem, a wszystko zwalacie na wyglad bo tak jest najlatwiej :!:

 

No i Goplaneczko widze, ze jednak pasujesz do Darka ;) Moze jednak sprobujecie razem? Ostatnio tak sie uzupelnialiscie w tym co pisaliscie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem zawsze byłem traktowany prez ludzi jak jakiś debil,idiota...był taki czas kiedy byłem bity,okradany

Ale co Ty myślisz że byłem traktowany tak dlatego że według Ciebie byłem ciapą?Owszem zachowywałem się jak debil,zresztą teraz też się tak zachopwuje ale nie byłem ciapą,nie zrozumiesz tego bo najprawdopodobniej nigdy nie byłeś tak traktowany jak ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ty myślisz że byłem traktowany tak dlatego że według Ciebie byłem ciapą?

Dokladnie tak, przez swoje zachowanie tak byles traktowany

 

Kiedy wreszcie przestaniesz sie uzalac i usprawiedliwiac?

 

Mozesz sprobowac poflirtowac np z Goplaneczka ;) tak na dobry poczatek... moze cos z tego bedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie jestem ciapa chociaż byś mi to wmawial 25 tysięcy razy nadal nim nie będe!!!!!!!!!!!!!!

tak tak mow tak sobie i tej wersji sie trzymaj :lol: hehehe

a takie pytanko, skoro nie jestes nim to kim jestes? bo jak czytam Twoje wypowiedzi to mam pewne watpliwosci.

Janko_Muzykant..zbyt dużo cynizmu i kpiny w Twoich wypowiedziach dotyczących człowieka nerwicy. To już dawno straciło charakter "dobrej rady" (przykład--->"Jak wyrwać lachona").. Sugeruję byś popracował najpierw nad sobą..i nad swoim poczuciem humoru.

A gdzie Ty tu widzisz cynizm i kpine? Moze dla was to jest szok, ze ktos nie uzala sie nad nim tylko mowi wprost bez ogrodek.

Zreszta sami zastanowcie sie- czy was juz to nie meczy, osoba ciagle sie uzala i jeczy ale nic z tym nie robi ??

leczymy kompleksy dowalając innym bosko

to bylo do mnie? hehehe :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janko a jak mamy postrzegać Twoje wypowiedzi ? Brzmisz jak zakompleksiony chłopczyk, który dowala innym co by sie troszkę dowartościować i nie bierz tego zbytnio do siebie to moje zdanie nic więcej...

czy mamy dość użalania nie nie mamy dość bo po to jest między innym to forum aby się poużalać i aby ktoś nas wysłuchał i jeżeli nawet postawił do pionu to bez kpin i ironii a w Twoich wypowiedziach jest jej aż za nadto .....

i a' propos pewności siebie o której tak rozprawiasz sądzę, że jej nie masz a możliwość anonimowego wyżywania się na innych jest rekompensatą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej w depresji czlowiek inaczej chce sie zachowywac do innych.

zreszta jak tak wyglada rozmowa z Darkiem, ze sie oburza na wszystko, robiac bariery komunikacyjne i nie ma poczucia humoru to nie dziwie sie, ze nikt go nie chce wziac do paczki czy z nim przebywac. poprostu to meczace jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×