Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie cierpie was


ostatnia

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj CZUŁAM się dobrze, a wy mnie wykasowaliście. Wiem wiem forum to nie miejsce na własne prywatne blogowanie bo to chyba inaczej nie można nazwać. Jak inny piszą pierdoły na forum to jest porządku. Pisze bo mi to pomaga co z tego że to nie jest odpowiednie na to miejsce i co z tego że pisze troszeczkę nie na temat (troszeczkę bardzo nie na temat, ale jak tu się wyżalać takim ludziom jak wy, którym ufać nie można). Wybrałam sobie to forum bo miałam wrażenie że ono wybrało mnie. WY jednak wolicie być w porządku z regulaminem co was obchodzi jakąś tak kobietka które przez was sie teraz na śmierć zapłacze bo mnie odrzuciliście. Miałam racje pisząc że rozmowy na tym forum są jakieś sztuczne. Plastikowe forum które zaczyna się sypać. Sprawdzałam też PW i nie było tam żadnego powiadomienia o skasowaniu czy przeniesieniu "mojego własnego jednoosobowego państwa". Jak ktoś nie jęczy że jest mu źle i umiera to się już dla was nie liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej by było gdybyście skasowali moje posty, zamiast ich tak profanować. Gorszej przykrości to już człowiekowi nie można zafundować. Jeszcze to by jakoś uszło gdyby pisało DE PR ES JA a tak przecież nikt nie napisze. Co ja mam teraz zrobić to tak jakby któryś z was wsadził mi rękę do toalety, nie mogła bym używać tej ręki do końca życia(a po śmierci to pewnie kazałabym w testamencie by mi ją odciąć )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że potrzebujesz spotkania ze specjalistą.. Dowodem na to jest ten temat. Mówię to nie dlatego by Cię urazić, ale po to by pomóc.. Forum nie rozwiąże Twojego problemu. Depresję należy leczyć.

 

Pierwszy temat założyłaś w off-topie. Osobiście przeniosłam go do kosza. Istnieje temat "Jęczarnia", gdzie każdy może wyrzucić z siebie to co chce. Zostałaś o tym poinformowana,a mimo tego powstał identyczny nowy temat w "nerwicy lękowej". Regulamin obowiązuje WSZYSTKICH bez wyjątku. Takie mamy zasady.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atrucha pomimo tego że nie chciałaś mnie urazić właśnie to uczyniłaś. Nie mogę pisać w "Jęczarni", czy na jakimś innym subforum poświęconym DE PR ES JI samo to słowo wywołuje u mnie odruch wymiotny." Regulamin obowiązuje wszystkich bez wyjątku " a ja głupia myślałam że naprawdę jesteście tutaj po to by pomagać innym a nie utrudniać. Tak tak zawsze ten sam szum o regulamin, ja sie nie podporządkuje nigdy jestem niepodległa w swoim działaniu i nie ugięta. Jeżeli wam to przeszkadza to możecie mnie grzecznie poprosić bym sobie poszła, tylko bez pierdół pod tytułem "zaakceptuj swoją chorobę" albo "potrzebujesz pomocy". Tak jakbyście mnie nie szanowali lub uważali za gorszego człowieka ( i nie niczego sobie nie dopisuje, tak to odczuwam i tyle). Ból to ja odczuwałam przez ludzi którzy teoretycznie powinny się o mnie troszczyć, nerwicowcy każdego dnia infekowali mnie swoją "chorobą". Wiec ty szadow nie masz za co przepraszać, może poza forum przez które nie mogę nawet ich o to obwiniać, no bo jak to przecież "choroba". Z natury jestem szczęśliwą osobą może troszeczkę zbyt wrażliwą ale wiem co to ból i sie go nie boje tak samo jak śmierci, potrafię rozmawiać z ludźmi ale przez doświadczenia z własną rodziną nie chce. Gdzie podstawy by sądzić że mam DE PR ES JE

jak się kogoś oskarża to trzeba być ostrożnym, żaden sąd nie uznałby mojego wcześniejszego postu za wystarczający dowód by tak sądzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eszcze to by jakoś uszło gdyby pisało DE PR ES JA a tak przecież nikt nie napisze. Co ja mam teraz zrobić to tak jakby któryś z was wsadził mi rękę do toalety, nie mogła bym używać tej ręki do końca życia(a po śmierci to pewnie kazałabym w testamencie by mi ją odciąć )

 

Przeurocze porównanie.

 

To się nazywa filozofia Kalego.Kalemu ukraść krowę-źle,Kali ukraść krowę-dobrze.

Nie pomyślałaś jak powyższy tekst może zostać odebrany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałam i jeżeli choć w połowie się powiodło to mogę być z siebie zadowolona. Bo jestem okropnym, pełnym nienawiści człowiekiem, który chce was wszystkich zniszczyć. Tak jasne czasy kiedy obwiniałam się o wszystko minęły a ja jestem wolna od ograniczeń które kiedyś stworzyła w mojej głowie rodzina. Słyszycie jestem wolna. Snaefridur to działa w obie strony bo kali też jest wolny i szczęśliwy może i głupi płytki ale wolny. Nie zamierzam martwić się większością już niedługo to większość będzie obawiać sie mnie. Wiem co myślicie, to okropne też tak kiedyś myślałam.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:22 pm ]

...a wszystkiego można było by uniknąć gdybyście pozostawili mój post w spokoju ale regulamin, nie no regulamin. Zastanawiam się czy po niektórzy z was z nim sypiają. Takie przywiązanie do reguł zobowiązuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jestem zbyt tępy, ale już nie rozumiem o co Ci chodzi.

Wszystko przecież zostało już napisane - nie możemy robić wyjątku specjalnie dla Ciebie. Regóły obowiązują wszystkich. Za brak powiadomienia - przeprosiliśmy. Co więcej możemy dla Ciebie zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam martwić się większością już niedługo to większość będzie obawiać sie mnie.

Mamy się zacząć bać? :lol: Kiepskie podejście. Jednak nie wyzwoliłaś się jeszcze od wszystkich ograniczeń, jeżeli uważasz, że szacunek i uznanie zdobywa się przez wywoływanie strachu inaczej terroryzowanie. Nie wiem, czy masz to po rodzinie, czy nie - nieważne. Szacunek zdobywa się w inny sposób.

ale regulamin, nie no regulamin. Zastanawiam się czy po niektórzy z was z nim sypiają.

No przecież pewnie że tak. Pokserowałem sobie kilkaset kopii regulaminu i wytapetowałem nim pokój, mam nawet poduszki z nadrukiem - regulaminem. Koszulkę też. A tak na poważnie - podpisuję się pod postem Shada - nie wiadomo już o co Tobie chodzi.

Dokładniej potrzebuje miejsca by móc pisać

Zobacz:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Blog

to jest miejsce na takie rzeczy. Wrzucisz odnośnik do swojego bloga w opisie pod postami - będzie wilk syty i owca cała.

http://www.blog.pl/

http://www.ownlog.com/

http://blog.onet.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....a wtedy funkcja pisania się u mnie blokuje

 

co do postu piotra nie wiedziałam że ambicja zastania przywódcą partii komunistycznej jest zabroniona :D ..a co do koszulki to tapetowanie pokoju regulaminem jest fajne ale koszulki :(

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:44 pm ]

..a i jeszcze jedno Piotrze to musi być tutaj na tym forum i już.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:55 pm ]

Polubiłam wasz pomarańcz a może to bardziej łososiowy kolor niż pomarańczowy. Nie chce stąd iść ale widzę że nie mam wyjścia. Nie mogłabym zaakceptować słowa DE PR ES JA na pierwszej stronie, nawet jak przewinę do dołu to nic nie daje. Wiem że to słowo tam jest ono tam na mnie czeka, nie daje mi to spokoju. Wiec jeżeli nic się nie da zrobić to proszę tylko o jedno wykasujcie wszystkie posty, tak żeby nie pozostał żaden ślad mojej porażki.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:06 pm ]

...... to możecie chyba zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja już umywam ręce i nie wiem co zrobić. Nikt cię z tego forum nie wyrzuca. Postaraj się zaakceptować to forum takim jak jest i już. Mamy kilka tysięcy użytkowników, którym pasuje to takim jakie jest, nie możemy dostosowywać wszystkiego do jednej osoby, bo musielibyśmy mieć kilka tysięcy wersji forum. A to jest fizycznie niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:roll: nie wiem czy tu chodzi o pisanie czy o co innego, w każdym bądź razie cały styl pasuje mi do nick- speedcore terror :lol:

 

pisac każdy może lecz zastanawia mnie co ma bąbel krwiopijca na Twojej nodze wspólnego z nerwicą lękową :?: moim zdaniem to się ma jak piernik do wiatraka :!:

w sumie to możesz napisac że spod kołdry wyskoczył Frank Sinatra mnie to nie przeszkadza :lol:

 

i jeszcze jedno nie wszystkich trzeba kochac, można też nie nawidzic to normalne :!: i egzystencjalne :!:

 

p.s.

to moja była sugestia przeniesienia Twojego tematu do depresji dla moderatora Piotrka więc jeżeli już co to przyjmę baty na siebie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że to skrzywienie zawodowe, upatrywać w innych ludziach tych którzy podpadli. Rozumiem także błędy w ocenie niektórych tutaj piszących, to w znacznej mierze moja wina. Spowodowana właśnie tym bąblem krwiopijcą, wróciłam z pogotowia żeby zastać sytuacje w której nie mogę odnaleźć mojego tematu. Tak powtarzano mi bym tam nie pisała, ale gdzie miałam pisać skoro tak bardzo przeszkadzało mi to słowo. Rzeczy o których pisałam rzeczywiście nie mają nic wspólnego z nerwicą. Wywołują śmiech to jeden plus, ale pomimo piernika z wiatrakiem znaczą dla mnie wiele z czasem zamierzałam pisać o rzeczach o których trudno pisać. Frank Sinatra jest świetny, uwielbiam go ale do łózka to ja bym go na pewno nie zaprosiła (zmarł 9 lat temu). Ja nie bije nieznajomych :) taką mam zasadę, a z tym kochaniem to różnie bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×