Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spotkania w realu, informacyjna ankieta!


shadow_no

Województwo, które najbardziej mi odpowiada:  

343 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Województwo, które najbardziej mi odpowiada:

    • dolnośląskie
      31
    • kujawsko-pomorskie
      14
    • lubuskie i wielkopolskie
      35
    • łódzkie i świętokrzyskie
      21
    • lubelskie
      17
    • mazowieckie
      54
    • małopolskie i podkarpackie
      66
    • podlaskie i warmińsko-mazurskie
      19
    • pomorskie i zachodniopomorskie
      41
    • śląskie i opolskie
      45


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie natomiast motywuje to, że mógłbym spotkać osoby choć po troszę podobne do mnie(pod wskazanym względem), który nie tylko - mogłyby - mnie lepiej zrozumieć, ale także bardziej tolerowały, nie wspominając już o akceptacji :-)

 

Piękne słowa zaiste:)

 

Mona75

Czy przeraża Cię widok twego odbicia w lustrze? Na pewno NIE!

wiec czemu strach nie pozwala spotkać się z ludzmi takimi jak ty - wrażliwi czuli , rozumieją twoje problemy , i tak dalej i dalej i dalej .

Ludzie zdrowi , nigdy nie zrozzumieją moich potrzeb czy sposobu bycia , dlaczego ja zwracam uwagę na rzeczy zupełnie nieistotne dla ludzi z którymi się stykam na codzień.. czuję ze zycie ucieka niektórym przez palce.. to straszne..

 

 

Ja mogę spotkac się na ternie całej Polski :)) wsiąść do pociągu byle jakiego .. i ruszyć.. byle dalej .... w niepewności , rzucić losu wyzwanie..

Samotność jest straszna , mówię o samotności w tłumie , bo taka mi doskwiera.. niedługo ferie więc możemy zorganizować jakeiś spotkanie.. o rany już się niepokoję[pozytywnie ]

pozdrawiam.

kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż - uwielbiam spotkania z Nerwuskami z Katowic :mrgreen: Szkoda, że tak niewiele osób decyduje się na tę formę walki z chorobą. Dla mnie pierwsze spotkanie było traumatyczne w swej cudowności. Togo, jak wiele mnie to kosztowało nie zapomnę nigdy, jednak efekty przerosły moje oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej tez zaglosowalem, jesli ktos mialby ochote ze mna pogada, pozniej bysmy mogli sie umowic na jakies piwo czy herbate to bardzo chetnie.

Ogolnie nie narzekam na brak znajomych ale nasze relacje sa dosc monotonne wiec jesli mialbym poznac nowa ciekawa osobe to jestem bardzo za: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×