Skocz do zawartości
Nerwica.com

Polecam wszystkim superksiążkę :)


ashley

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Chcę Wam polecić przeczytanie pewnej książki, która odsloni przed Wami bardzo ciekawe spojrzenie na świat, siebie, problemy, na wszystko. "Potęga podświadomości" może ktoś z Was już czytal? Co myślicie? To książka dla tych, którzy potrzebują zmian w swoim życiu, a może nawet zmiany calego życia. Jest pelna optymizmu więc z pewnością podniesie Was na duchu. Przedstawi Wam dzialanie ludzkiego umyslu z zupelnie innej strony. Ja przeczytalam ją 1 raz i od razu do mnie trafila. Potem musialam sobie to pożądnie przemyśleć. Wielokrotnie wracalam do wielu rozdzialów, sama musialam odpowiedzieć sobie na pytanie, czy wierzę w to co w niej pisze. Uwierzylam. Bo każdy z nas analizując swoje życie znajdzie odbicie w prawach umyslu opisanych w tej książce. To nie są nudne prawa umyslu, lecz opis dzialania fantastycznej sily podświadomości, którą ma każdy z nas. Coś jeszcze, z pewnością macie wiele problemów (jak ja) ale czytając tą książkę dowiecie się, że nie ma sytuacji bez wyjścia i każdy problem kryje w sobie rozwiązanie. Gorąco polecam! :smile:

101984656_images35.jpg.fba48c2b77d461c0557f1c22f4f070a4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×