Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szukanie moderatorów 2,


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

dodane 14 marca

W chwili obecnej poszukujemy osób które chcą wziąść pod opiekę TYLKO subforum 'O nerwicy lękowej'.

**********************

 

Cicha woda, oraz anonimowy-zalamany w chwili obecnej przestaja byc moderatorami, powodem jest prawie ze zerowa aktywnosc (interwencji).

 

W zwiazku z czym, ogłaszam kolejny nabór na stanowisko moderatora.

 

Przede wszystkim, zanim wyślesz zgłoszenie zastanów się, czy będziesz miał wystarczającą ilość ochoty, oraz czasu, na zajmowanie się forum.

 

Do obowiązków moderatora należą przede wszystkim:

 

-Pilnowanie, aby posty były zgodne z regulaminem (w razie ich niezgodności blokowanie lub ich kasowanie).

-Przenoszenie tematów do odpowiednich subfor (np. jeżeli użytkownik napisał temat o filmach w subforum o lekach, lub jeżeli ktoś napisał temat 'leki ziołowe' w off-topicu)

-Bezwzględne kasowanie postów wulgarnych i obraźliwych.

-Edytowanie postów aby były one czytelne.

 

Administratorzy posiadają w specjalnym panelu tzw. Rejestr czynności na którego podstawie mogą ocenić aktywność moderatorów, oraz jakie akcje są przez nich w danym momencie wykonywanie (blokowanie,kasowanie,przenoszenie,edytowanie). Tak więc jeżeli z góry zakładasz, że nie poradzisz sobie, lub nie będziesz miał w niedalekiej przyszłości już ochoty na bycie moderatorem nie wysyłaj zgłoszenia.

 

Jeżeli decyzja już zapadła (gratuluję! :)) sprawdź, czy spełniasz poniższe kryteria:

 

-Na swoim koncie masz minimum 100 postów, których analiza będzie miała główny wpływ na nasz wybór.

-Na forum zarejestrowałeś/aś jestes we wczesniejszym terminie niż 1 stycznia 2006

-Wypełnisz i wyślesz na adres forum@nerwica.com poniższy formularz:

 

  • login jakim posługujesz się na forum
  • Imię
  • Wiek
  • Skąd jesteś (miasto)
  • nr telefonu komórkowego, jeżeli takowy posiadasz
  • loginy, lub numery komunikatorów których używasz (np. gadu-gadu, lub Skype)
  • kilka słów o sobie
  • dział który chciał/a byś moderować (max. jeden)

 

Pozdrawiam,

Tomek

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochani, jako polonistka muszę bronić rozległej dysleksji u najmłodszego pokolenia...;))a co do poziomów "kozaczenia", to przecież źródło niezrównanych obserwacji społecznych. I pocieszenie, że i "kozaki" mają nerwiczkę:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja obstawiam że moderatami bedą:

1) reirei ( już się rządzi :D pan policjant )

2) osia ( powiedziała że nam pokaże !!!)

3) melissa( ona jest już wszędzie )

4) marlow ( nie pokazał twarzy--już się wstydzi )

ciekawe czy zgadłam ;)

zobaczymy

No to muszę cie zmartwić, nawet przez myśl mi nie przeszło żeby się zgłosić, przecież podałbym tylko numer telefonu shadow`owi, to minute później wszystki laski by go miały 8)8)8) a ja mam taką małą skrzynkę na smsy...

Czy Ty z byka spadłaś bibi???? Wiesz jakby wszystki posty wyglądały??? Bo ja wiem :lol::lol::lol:

 

Ale co jak co, marlow - rzeczywiście coś to podejrzanie wygląda :twisted::twisted::twisted:

PS: bibi ty lepiej sama się przyznaj. Dwa zdjęcia w galery, ty juz tą fuche masz... :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DA wziął sobie forumowy urlopik. Po tych ostatnich napastowaniach, był mu potrzebny......hehe ;)

Dark na moderatora.......dobre. Wszystko byłoby nie na temat....hehe.

A po za tym nie mógłbym przyjąc takiego odpowiedzialnego stanowiska.......bo ubiegam sie o stołek prezydencki na Hawai`ach.... ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Na swoim koncie masz minimum 100 postów, których analiza będzie miała główny wpływ na nasz wybór.

-Na forum zarejestrowałeś/aś jestes we wczesniejszym terminie niż 1 stycznia 2006

-Wypełnisz i wyślesz na adres forum@nerwica.com poniższy formularz:

 

Da sie nagiac zasady? :D I czy mozna by zalozyc nowy dzial? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DA, ja nie bedę moderatorem, bo mam za miekkie serce. nie potrafię byc twarda i oschła i ostro pilnowac by ktoś się nie wychylał,

Tylko ze było tam napisane ( za pierwszym razem) ze jak się zgłosi 3 osoby to wtedy zniknie ten napis" nabór na stanowisko moderatora"

A poza tym ...no to mnie poprostu ciekawi!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co?? Kiedy wyniki?

- dział który chciał/a byś moderować (max. jeden)

Tylko jeden?? no to niech będzie "Witam w off-topicowym subForum O nerwicy lękowej... zawierającym sprawy organizacyjne oferty leków" :D:D:D

 

Już półtora miecha minęło, czy ktoś się wogóle zgłosił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co?? Kiedy wyniki?

- dział który chciał/a byś moderować (max. jeden)

Tylko jeden?? no to niech będzie "Witam w off-topicowym subForum O nerwicy lękowej... zawierającym sprawy organizacyjne oferty leków" :D:D:D

 

Już półtora miecha minęło, czy ktoś się wogóle zgłosił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×