Kosz

Hasiok.

Kosz

przez Wołodi 03 paź 2016, 13:53
Dziewczyna uprawiająca seks bez zabezpieczenia = właściciel zostawiający mieszkanie otwarte;
Menel korzystający z okazji i okupujący mieszkanie = galaretka która sama się nie wysra;
Prawo do zabicia menela jeżeli inne środki zawodzą = prawo do aborcji. Nikt kto najpierw mówi o swoim domu jako twierdzy a potem "masz urodzić za karę ty szmato" nie może się nazywać wolnościowcem. Nie ma takiego /cenzura/ prawa! Jest w głębi duszy pieprzonym interwencjonistycznym socjaluchem śmierdziuchem. Poza tym wątpię czy zdrową na umyśle jest osoba która widzi kwękające niemowlę, dorosłego człowieka oraz bezkształtną kupę na prześwietleniu i stawia między nimi znak równości. To tak samo jak wyruchać jakieś zwierzę i tłumaczyć się że to nie jest zboczenie bo przecież ono też ma.. otwór. Przyznajcie wprost obrońcy życia że tak naprawdę chcecie pognębić kobiety których nienawidzicie bo wam nie dają :P Atrakcyjny facet do którego kobiety się kleją bo jest przystojny (idzie za tym również para w łapie), bogaty, ma charyzmę albo bajerkę niczym handlowiec miesiąca zawsze będzie przeciwny utrudnieniom wszelkim w antykoncepcji bo wie że kobiety będą mniej chętne na igraszki. Sfrustrowanemu stulejarzowi to bez różnicy a przynajmniej będzie mieć radochę że więcej osób może podzielić jego nędzny los.
Ostatnio edytowano 03 paź 2016, 13:57 przez Wołodi, łącznie edytowano 1 raz
Offline
zbanowany
Posty
269
Dołączył(a)
09 maja 2016, 15:30

Aborcja

Avatar użytkownika
przez Motio 03 paź 2016, 14:47
No i przez oszołomów lewackich, ktoś kto ma same czarne ubrania, a twierdzi, że aborcja ma być całkowicie zakazana, może poczuć się hm... przymuszony (? ). I tak właśnie te lewackie ścierwa tworzą rzeczywistość, poprzez jej zakłamanie, bo później powiedzą ilu to ludzi było za aborcją.
https://www.youtube.com/watch?v=zFV8DVW2YIk "Nie o Mary Wagner" film Grzegorza Brauna
A Iiweę mrok pochłonął( Iiwaa nie daj się! :-| Walcz kruszynko walcz :cry: Rycerza! Rycerza... :( )

Ayn Rand czasami coś mądrego powiedziała, ale co do aborcji, to głupia.
Avatar użytkownika
Offline
zbanowany
Posty
265
Dołączył(a)
03 wrz 2016, 12:55

Dziwaczne i nasilone potrzeby płciowe, osobliwe zboczenia

przez Wołodi 05 paź 2016, 13:48
A czy ty autorze zdajesz sobie sprawę że Maryjka była prostytutką a jej syn to bękart spłodzony przez najemnika? Nad samym bożakiem i jego mundrościami spuszczę zasłonę milczenia bo to ostro rakotwórczy temat.
iiwaa - to nie chodzi o indoktrynacje, prawdopodobnie nawet gdyby tego kolesia z religią ograniczał się jedynie do księdza luzaka puszczającego akcyjniaki na religii to i tak by ześwirował na punkcie ten bandy fałszywych sodomitów znad Jordanu.
Offline
zbanowany
Posty
269
Dołączył(a)
09 maja 2016, 15:30

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Aborcja

przez Wołodi 06 paź 2016, 12:38
PROSZĘ ZANIECHAĆ OFFTOPU. DALSZE ROZMOWY O POLITYKACH BĘDĄ KARANE
Offline
zbanowany
Posty
269
Dołączył(a)
09 maja 2016, 15:30

Nie lubie życia

Avatar użytkownika
przez Rabinizm 14 paź 2016, 18:09
ego, przykro mi, nie chcę z Tobą dłużej dyskutować.
Twoja retoryka jest prymitywna, odwracasz kota ogonem i jeszcze mnie atakujesz. Poza tym w ogóle nie rozumiesz - i co gorsza - nie chcesz zrozumieć, co napisałam, a tłumaczę jak krowie na rowie.
Odnoszę wrażenie, że próbujesz mnie zdyskredytować tyko dlatego, że moje poglądy dotykają Cię osobiście. Nie radzisz sobie ze stresem i swoje toksyczne emocje próbujesz przerzucić na mnie. Nie będę dawać się tłamsić osobie, która nienawidzi samej siebie.
Na podstawie Twoich wcześniejszych wypowiedzi jestem w stanie wysnuć wniosek, że zawsze próbujesz być przeciwko, chociaż chyba sama nie do końca rozumiesz, o co Tobie chodzi.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
374
Dołączył(a)
05 wrz 2016, 15:40

Nie lubie życia

Avatar użytkownika
przez NN4V 14 paź 2016, 19:07
ego napisał(a):..., choć częściej odczuwam wściekłość. ....

Właściwie ciągle. Do wszystkiego. Bez powodu.
Bezpiecznie trzymać się od takich sztuk z daleka.
Mniejsze ryzyko raka mózgu.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek
Avatar użytkownika
Offline
Posty
4892
Dołączył(a)
01 kwi 2015, 14:08
Lokalizacja
Wrocław

Nie lubie życia

przez ego 14 paź 2016, 19:32
NN4V, to po co się znów narażasz na niebezpieczeństwo ?

Rabinizm, nawet ta Twoja powyższa wypowiedź pokazuje, kto kogo atakuje.
Za kolejną, tym razem pogłębioną, analizę spychologiczną mojej osoby (zarówno od Ciebie jak i od NN4V) bardzo dziękuję, ale znów nie skorzystam.
I generalnie życzę więcej luzu do siebie, do życia, do innych ( obojgu Wam) :)
( to naprawdę nie atak)
ego
Offline

Nie lubie życia

Avatar użytkownika
przez NN4V 14 paź 2016, 19:44
Nie wiem, co sobie tam szczekasz ego. Szczekaj sobie do woli, bo imperatyw klikania w "Wyświetl ten post" przytrafia mi się niezwykle rzadko.
Doświadczenie podpowiada, że nie ma sensu prowadzić dialogu z oszołomstwem.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek
Avatar użytkownika
Offline
Posty
4892
Dołączył(a)
01 kwi 2015, 14:08
Lokalizacja
Wrocław

Nie lubie życia

Avatar użytkownika
przez Rabinizm 14 paź 2016, 19:46
Każdy stosuje mechanizmy obronne, gdyż są naturalną reakcją na otaczającą nas rzeczywistość, jednak to, co ego wyprawia, to już aberracja.
Najgorsze, że z takimi toksycznymi osobnikami zdarza się mieć na co dzień do czynienia i jeżeli ktoś nie jest świadom zagrożenia, to może im ulec i spaść na dno.

Ogólnie nie polecam.

Szkoda, że fajny wątek przerodził się w ściek.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
374
Dołączył(a)
05 wrz 2016, 15:40

Nie lubie życia

przez ego 14 paź 2016, 20:06
no i po co człowiek ma iść do psychologa i płacić za opinię na swój temat, jak przyjdzie na forum nerwica i dostanie ją za darmo i bez proszenia.
ego
Offline

Równouprawnienie

przez Wołodi 15 paź 2016, 18:37
Rabinizm napisał(a):Myślę, że problem polega na tym, co Korat napisał, mianowicie cywilizacja pod władzą kobiecą najprawdopodobniej wyglądałaby zupełnie inaczej.
Mnóstwo eksperymentów naukowych pokazuje że nie wyglądałaby w ogóle, pierwszy z brzegu przykład (innych nie pamiętam xD) - holenderski program w przez kilka edycji kobiety pozostawione bez męskiej opieki nie zbudowały nie stworzyły po prostu kurna nic. Holenderskiego mainstreamu chyba nie podejrzewasz o zaściankowość? To jeszcze by uszło ale starszych braci w wyłudzaniu i lichwie to mam nadzieję że nie oskarżysz o sfałszowanie eksperymentu społecznego z kibucami? :nono:
Rabinizm napisał(a):Obecne równouprawnienie jest oparte na patriarchacie, gdzie to mężczyźni dyktują kobietom warunki. Oczywistym jest, że kobieta z racji swych ograniczeń fizycznych (chociażby możliwości zajścia w ciążę) nie może się równać z mężczyzną na tym polu.
Stwierdzasz że całkowite równouprawnienie (coś jak fakt autentyczny) jest poza możliwościami gatunku ludzkiego.
Rabinizm napisał(a):Poza tym dyskryminuje się kobiety ze względu na emocjonalność i większą neurotyczność; bez adekwatnego zaplecza do wykonywania trudnej pracy umysłowej wymaga się od kobiet nerwów ze stali i logicznego myślenia.
Gdyby przełożeni zapewnialiby im takie zaplecze to nadal nie byłoby równości bo mężczyźni nie mieliby go do dyspozycji.
Rabinizm napisał(a):Rodzice inaczej wychowują córki, przeważnie kupując im zabawki, które nie rozwijają umiejętności strategii i logiki.
Opierasz się na niepotwierdzonym i irracjonalnym założeniu że człowiek rodzi się jako czysta karta i można mu nakłaść do łba dosłownie wszystkiego, łącznie z tym co jest sprzeczne z cechami utożsamianymi z jego płcią. Skąd pewność że rodzice nie dopasowują strategii do dziecka które samo z siebie wykazuje określone predyspozycje aby uniknąć waśni z dzieckiem? Nie słyszałeś o dzieciach które od urodzenia mają zaplanowaną karierę a mimo to kładą na to drąga? Uważasz że kłamią? Nie zauważyłeś w sklepach jak dziewczynki płaczą teatralnie aby dostać najnowszą Barbie a chłopcy wydzierają się i obrażają dla napakowanego superbohatera? To według Ciebie o niczym nie świadczy? No pewnie, rodzice nauczyli ich "kochanie, jesteś chłopcem więc musisz to lubić. Powtórz - delta force rządzi a Barbie to głupia cipa" xDD
Rabinizm napisał(a):Obecna forma równouprawnienia - bez przewrotu w systemie wartości społeczeństwa - jest tylko pętlą zakładaną na szyje większości kobiet.
Nie dziwię się radykalnym feministkom, tak jak nie dziwię się antyfeministom. Feminizm był reakcją na dotychczasową agresję, a ta spowodowała sprzężenie zwrotne dodatnie, gdzie ta agresja, bunt i wzajemne krzywdzenie się osiągnęły apogeum.
Zawszona lewizna powinna po tylu klęskach swojej chorej zbrodniczej ideololo zrozumieć że coś takiego jak "przewrót w systemie wartości" nie istnieje w przyrodzie. Społeczeństwo zmieni się tylko gdy zauważy że zmiana jest dla niego dobra. Jest jeden wyjątek - zdarzenie lub proces który brutalnie uświadomi im życie w błędnym przekonaniu. Np. gdybym ocalał z katastrofy samolotu i wylądował w lesie i był zdany na łaskę żeńskiej wersji Bera Grylsa to pewnie bym przemyślał swoje reakcyjne wypociny. Ale jest też możliwość że uznałbym ją za jednorożca, wybryk natury, był jej dozgonnie wdzięczny i podziwiał ją ale spojrzenia na całą płeć nie zmienił ani na jotę. Teraz trzeba by takie drastyczne doświadczenie rozciągnąć na całą populację, nie potrafię nic sensownego wymyślić.

Rabinizm napisał(a):Swoją drogą wykształcone, pewne siebie kobiety są nie na rękę większości mężczyzn, m. in. dlatego, że nie dają sobą manipulować, a to prowadzi do kontroli seksualności przez kobietę. Dotychczas to mężczyzna wiódł w tym prym, szukając cichej, uległej, delikatnej dziewicy.
Masz na myśli socjologię i pedałogikę? :mrgreen: Kobieta jest upośledzoną istotą i zawsze da się zmanipulować gdy trafi na samca o wyższej wartości SMV, taka ich niska, śmieszna natura ;) Z kontrolą seksualności też jest słabo skoro taki raban podniosły w sprawie zakazu i podobno w Polsce odbywa się zyliard skrobanek rocznie. Głupie cipska :zzz:
Offline
zbanowany
Posty
269
Dołączył(a)
09 maja 2016, 15:30

Równouprawnienie

przez Wołodi 15 paź 2016, 18:45
Wołodi napisał(a):
Rabinizm napisał(a):Myślę, że problem polega na tym, co Korat napisał, mianowicie cywilizacja pod władzą kobiecą najprawdopodobniej wyglądałaby zupełnie inaczej.
Mnóstwo eksperymentów naukowych pokazuje że nie wyglądałaby w ogóle, pierwszy z brzegu przykład (innych nie pamiętam xD) - holenderski program w przez kilka edycji kobiety pozostawione bez męskiej opieki nie zbudowały nie stworzyły po prostu kurna nic. Holenderskiego mainstreamu chyba nie podejrzewasz o zaściankowość? To jeszcze by uszło ale starszych braci w wyłudzaniu i lichwie to mam nadzieję że nie oskarżysz o sfałszowanie eksperymentu społecznego z kibucami? :nono:
Rabinizm napisał(a):Obecne równouprawnienie jest oparte na patriarchacie, gdzie to mężczyźni dyktują kobietom warunki. Oczywistym jest, że kobieta z racji swych ograniczeń fizycznych (chociażby możliwości zajścia w ciążę) nie może się równać z mężczyzną na tym polu.
Stwierdzasz że całkowite równouprawnienie (coś jak fakt autentyczny) jest poza możliwościami gatunku ludzkiego.
Rabinizm napisał(a):Poza tym dyskryminuje się kobiety ze względu na emocjonalność i większą neurotyczność; bez adekwatnego zaplecza do wykonywania trudnej pracy umysłowej wymaga się od kobiet nerwów ze stali i logicznego myślenia.
Gdyby przełożeni zapewnialiby im takie zaplecze to nadal nie byłoby równości bo mężczyźni nie mieliby go do dyspozycji.
Rabinizm napisał(a):Rodzice inaczej wychowują córki, przeważnie kupując im zabawki, które nie rozwijają umiejętności strategii i logiki.
Opierasz się na niepotwierdzonym i irracjonalnym założeniu że człowiek rodzi się jako czysta karta i można mu nakłaść do łba dosłownie wszystkiego, łącznie z tym co jest sprzeczne z cechami utożsamianymi z jego płcią. Skąd pewność że rodzice nie dopasowują strategii do dziecka które samo z siebie wykazuje określone predyspozycje aby uniknąć waśni z dzieckiem? Nie słyszałeś o dzieciach które od urodzenia mają zaplanowaną karierę a mimo to kładą na to drąga? Uważasz że kłamią? Nie zauważyłeś w sklepach jak dziewczynki płaczą teatralnie aby dostać najnowszą Barbie a chłopcy wydzierają się i obrażają dla napakowanego superbohatera? To według Ciebie o niczym nie świadczy? No pewnie, rodzice nauczyli ich "kochanie, jesteś chłopcem więc musisz to lubić. Powtórz - delta force rządzi a Barbie to głupia cipa" xDD
Rabinizm napisał(a):Obecna forma równouprawnienia - bez przewrotu w systemie wartości społeczeństwa - jest tylko pętlą zakładaną na szyje większości kobiet.
Nie dziwię się radykalnym feministkom, tak jak nie dziwię się antyfeministom. Feminizm był reakcją na dotychczasową agresję, a ta spowodowała sprzężenie zwrotne dodatnie, gdzie ta agresja, bunt i wzajemne krzywdzenie się osiągnęły apogeum.
Zawszona lewizna powinna po tylu klęskach swojej chorej zbrodniczej ideololo zrozumieć że coś takiego jak "przewrót w systemie wartości" nie istnieje w przyrodzie. Społeczeństwo zmieni się tylko gdy zauważy że zmiana jest dla niego dobra. Jest to proces wielostopniowy i długotrwały. Istnieje teoretyczny wyjątek - zdarzenie lub proces który brutalnie uświadomi im życie w błędnym przekonaniu. Gdybym ja np. ocalał z katastrofy samolotu i wylądował w lesie i był zdany na łaskę żeńskiej wersji Bera Grylsa to pewnie bym przemyślał swoje reakcyjne wypociny. Ale jest też możliwość że uznałbym ją za jednorożca, wybryk natury, był jej dozgonnie wdzięczny i podziwiał ją ale spojrzenia na całą płeć nie zmienił ani na jotę. Teraz trzeba by takie drastyczne doświadczenie rozciągnąć na całą populację, nie potrafię nic sensownego wymyślić. Właśnie dlatego napisałem że jest to wyjątek teoretyczny.

Rabinizm napisał(a):Swoją drogą wykształcone, pewne siebie kobiety są nie na rękę większości mężczyzn, m. in. dlatego, że nie dają sobą manipulować, a to prowadzi do kontroli seksualności przez kobietę. Dotychczas to mężczyzna wiódł w tym prym, szukając cichej, uległej, delikatnej dziewicy.
Masz na myśli socjologię i pedałogikę? :mrgreen: Kobieta jest upośledzoną istotą i zawsze da się zmanipulować gdy trafi na samca o wyższej wartości SMV, taka ich niska, śmieszna natura ;) Z kontrolą seksualności też jest słabo skoro taki raban podniosły w sprawie zakazu i podobno w Polsce odbywa się zyliard skrobanek rocznie. Głupie cipska :zzz:
Offline
zbanowany
Posty
269
Dołączył(a)
09 maja 2016, 15:30

Równouprawnienie

przez Wołodi 15 paź 2016, 18:48
Rabinizm napisał(a):Myślę, że problem polega na tym, co Korat napisał, mianowicie cywilizacja pod władzą kobiecą najprawdopodobniej wyglądałaby zupełnie inaczej.
Mnóstwo eksperymentów naukowych pokazuje że nie wyglądałaby w ogóle, pierwszy z brzegu przykład (innych nie pamiętam xD) - holenderski program w przez kilka edycji kobiety pozostawione bez męskiej opieki nie zbudowały nie stworzyły po prostu kurna nic. Holenderskiego mainstreamu chyba nie podejrzewasz o zaściankowość? To jeszcze by uszło ale starszych braci w wyłudzaniu i lichwie to mam nadzieję że nie oskarżysz o sfałszowanie eksperymentu społecznego z kibucami? :nono:
Rabinizm napisał(a):Obecne równouprawnienie jest oparte na patriarchacie, gdzie to mężczyźni dyktują kobietom warunki. Oczywistym jest, że kobieta z racji swych ograniczeń fizycznych (chociażby możliwości zajścia w ciążę) nie może się równać z mężczyzną na tym polu.
Stwierdzasz że całkowite równouprawnienie (coś jak fakt autentyczny) jest poza możliwościami gatunku ludzkiego.
Rabinizm napisał(a):Poza tym dyskryminuje się kobiety ze względu na emocjonalność i większą neurotyczność; bez adekwatnego zaplecza do wykonywania trudnej pracy umysłowej wymaga się od kobiet nerwów ze stali i logicznego myślenia.
Gdyby przełożeni zapewnialiby im takie zaplecze to nadal nie byłoby równości bo mężczyźni nie mieliby go do dyspozycji.
Rabinizm napisał(a):Rodzice inaczej wychowują córki, przeważnie kupując im zabawki, które nie rozwijają umiejętności strategii i logiki.
Opierasz się na niepotwierdzonym i irracjonalnym założeniu że człowiek rodzi się jako czysta karta i można mu nakłaść do łba dosłownie wszystkiego, łącznie z tym co jest sprzeczne z cechami utożsamianymi z jego płcią. Skąd pewność że rodzice nie dopasowują strategii do dziecka które samo z siebie wykazuje określone predyspozycje aby uniknąć waśni z dzieckiem? Nie słyszałeś o dzieciach które od urodzenia mają zaplanowaną karierę a mimo to kładą na to drąga? Uważasz że kłamią? Nie zauważyłeś w sklepach jak dziewczynki płaczą teatralnie aby dostać najnowszą Barbie a chłopcy wydzierają się i obrażają dla napakowanego superbohatera? To według Ciebie o niczym nie świadczy? No pewnie, rodzice nauczyli ich "kochanie, jesteś chłopcem więc musisz to lubić. Powtórz - delta force rządzi a Barbie to głupia cipa" xDD
Rabinizm napisał(a):Obecna forma równouprawnienia - bez przewrotu w systemie wartości społeczeństwa - jest tylko pętlą zakładaną na szyje większości kobiet.
Nie dziwię się radykalnym feministkom, tak jak nie dziwię się antyfeministom. Feminizm był reakcją na dotychczasową agresję, a ta spowodowała sprzężenie zwrotne dodatnie, gdzie ta agresja, bunt i wzajemne krzywdzenie się osiągnęły apogeum.
Zawszona lewizna powinna po tylu klęskach swojej chorej zbrodniczej ideololo zrozumieć że coś takiego jak "przewrót w systemie wartości" nie istnieje w przyrodzie. Społeczeństwo zmieni się tylko gdy zauważy że zmiana jest dla niego dobra. Jest to proces wielostopniowy i długotrwały. Istnieje teoretyczny wyjątek - zdarzenie lub proces który brutalnie uświadomi im życie w błędnym przekonaniu. Gdybym ja np. ocalał z katastrofy samolotu i wylądował w lesie i był zdany na łaskę żeńskiej wersji Bera Grylsa to pewnie bym przemyślał swoje reakcyjne wypociny. Ale jest też możliwość że uznałbym ją za jednorożca, wybryk natury, był jej dozgonnie wdzięczny i podziwiał ją ale spojrzenia na całą płeć nie zmienił ani na jotę. Teraz trzeba by takie drastyczne doświadczenie rozciągnąć na całą populację, nie potrafię nic sensownego wymyślić. Właśnie dlatego napisałem że jest to wyjątek teoretyczny.

Rabinizm napisał(a):Swoją drogą wykształcone, pewne siebie kobiety są nie na rękę większości mężczyzn, m. in. dlatego, że nie dają sobą manipulować, a to prowadzi do kontroli seksualności przez kobietę. Dotychczas to mężczyzna wiódł w tym prym, szukając cichej, uległej, delikatnej dziewicy.
Masz na myśli socjologię i pedałogikę? :mrgreen: Kobieta jest upośledzoną istotą i zawsze da się zmanipulować gdy trafi na samca o wyższej wartości SMV, taka ich niska, śmieszna natura ;) Z kontrolą seksualności też jest słabo skoro taki raban podniosły w sprawie zakazu i podobno w Polsce odbywa się zyliard skrobanek rocznie. Głupie cipska :zzz:
Offline
zbanowany
Posty
269
Dołączył(a)
09 maja 2016, 15:30

Równouprawnienie

Avatar użytkownika
przez Michellea 15 paź 2016, 19:44
Ah, ta nienawiść do kobiet. Zawsze pozwala poczuć się bardziej męskim i zajebistym, prawda? ;)
Avatar użytkownika
Offline
Posty
2733
Dołączył(a)
04 sty 2016, 14:11
Lokalizacja
Warszawa

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Przeskocz do