t5

Hasiok.

t5

przez bedzielepiej 18 maja 2016, 21:20
Najlepszym lekiem jest odwzajemniona miłość i pies.

TOP5 najlepszych leków

przez Lord Cappuccino 18 maja 2016, 21:21
Ale, że jak... psa tak instrumentalnie i interesownie traktować jako medykament na całe zło? :bezradny:
A co do miłości... to trochę z deszczu pod rynnę- http://www.rmf24.pl/nauka/news-milosc-t ... Id,2145681
There is no wonder drug, there are only lies...
Nie udzielam porad na pw. Wszelkie inne sprawy mile widziane.
Moderator/ R2 - D2

TOP5 najlepszych leków

przez bedzielepiej 18 maja 2016, 21:47
Lord Kapucyn napisał(a):Ale, że jak... psa tak instrumentalnie i interesownie traktować jako medykament na całe zło? :bezradny:

https://www.youtube.com/watch?v=Scn4Gzqy0n4

Lord Kapucyn napisał(a):A co do miłości... to trochę z deszczu pod rynnę- http://www.rmf24.pl/nauka/news-milosc-t ... Id,2145681

choroba to coś negatywnego, a miłość wszak uskrzydla

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TOP5 najlepszych leków

przez Lord Cappuccino 18 maja 2016, 21:50
Może i uskrzydla, ale niektórzy pod jej wpływem dostają "małpiego rozumu" i zaczynają przejawiać zachowania nieracjonalne, prawie jak w manii albo psychozie. :mrgreen:
Moderator/ R2 - D2

TOP5 najlepszych leków

przez Monster6 18 maja 2016, 22:19
bedzielepiej napisał(a):Najlepszym lekiem jest odwzajemniona miłość i pies.

Bez leków i w epizodzie choroby nie widziałem nic zlego we włożeniu psu w dupe petardy i odpaleniu tak samo jak niszczeniu związku z kobietą która była naprawdę dobrą kobietą,nie idałem bo ideałów nie ma,ale zrobiła dla mnie więcej niż bym przypuszczał,niestety choroba a potem odstawienie leków i to zepsuło.A to według Ciebie najlepsze leki :DPodobnie jak przez chorobę i też akurat bez leków nie widziałem nic dziwnego w obiciu mordy typowi bo wydawało mi się że miał jakiś do mnie problem a nie miał.Jak się zacząłem leczyć było mi za to wstyd i dopiero wtedy dotarło do mnie że to nie było do końca normalne. Więc w epizodzie choroby całe schronisko słodkich psiaków i zakochanych po uszy kobiet by nic by nie wyleczyło,tylko pogorszyło bo nie umiał bym się tym cieszyć i miałbym świadomość że nie mogę korzystać z tych dobrodziejstw w jakimś normalnym stanie.

TOP5 najlepszych leków

przez Lord Cappuccino 18 maja 2016, 22:24
Oh my... Mr. ChXXX zaczął pisać tak elokwentnie i z głębi serca(albo może raczej czeluści "złamanego" mózgu), że aż się łezka w oku autentycznie kręci. :shock: No, pomijając tę petardę w psiej du... :pirate:
Moderator/ R2 - D2

TOP5 najlepszych leków

przez bedzielepiej 20 maja 2016, 23:27
Monster6 napisał(a):

Bez leków i w epizodzie choroby nie widziałem nic zlego we włożeniu psu w dupe petardy

nienawidzę takich ludzi, dalej nawet nie czytam.

TOP5 najlepszych leków

przez Monster6 21 maja 2016, 00:10
bedzielepiej napisał(a):
Monster6 napisał(a):

Bez leków i w epizodzie choroby nie widziałem nic zlego we włożeniu psu w dupe petardy

Ja też siebie za to nie ubóstwiam :D Dobrze że ty w życiu nie zrobiłeś/aś nic złego :great:

TOP5 najlepszych leków

przez Lord Cappuccino 21 maja 2016, 00:14
bedzielepiej napisał(a):
Monster6 napisał(a):

Nie żebym usprawiedliwiał przemoc wobec zwierząt, ale gdybyś czytała dalej to pada tam takie zdanie- "Jak się zacząłem leczyć było mi za to wstyd i dopiero wtedy dotarło do mnie że to nie było do końca normalne". Można to po części zrozumieć jeżeli byłoby wytworem chorobowym. ChAD i schiza nie wybierają, równie dobrze mogło paść na Ciebie, na usera x, czy kogokolwiek innego.
Moderator/ R2 - D2

TOP5 najlepszych leków

przez piotr31 21 maja 2016, 00:56
"... to nie było do końca normalne"
Trzeba powiedzieć jasno, nazywać rzeczy po imieniu.
To było zwyrodnialstwo.

TOP5 najlepszych leków

przez atic 21 maja 2016, 08:23
jak wyżej.
atic

TOP5 najlepszych leków

przez dopamine 21 maja 2016, 11:10
Osobiście bardziej Kocham zwierzęta niż ludzi.

TOP5 najlepszych leków

przez warning 21 maja 2016, 12:48
Monster6 napisał(a):

Nie myślałeś o tym, żeby odkupić jakoś winę?... Jeśli naprawdę to zrobiłeś, zadałeś mu nieowyobrażalne cierpienie. Teraz znajdź psu ze schroniska jakiś dobry dom, albo wspomagaj (adopcja na odległość) takiego zwierzaka finansowo.

A tak na marginesie, powinieneś zostać ukarany zgodnie z zapisami ustawy (Dz.U.2013.856):

1. Kto zabija zwierzę z naruszeniem przepisów art. 6 ust. 1, art. 33 lub art. 34 ust. 1-4 albo znęca się nad nim w sposób określony w art. 6 ust. 2, podlega karze pozbawienia wolności do roku, ograniczenia wolności albo grzywny.
2. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1, działa ze szczególnym okrucieństwem, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, ograniczenia wolności albo grzywny....

TOP5 najlepszych leków

przez Monster6 21 maja 2016, 12:55
warning napisał(a):
Monster6 napisał(a):

Nie myślałeś o tym, żeby odkupić jakoś winę?... Jeśli naprawdę to zrobiłeś, zadałeś mu nieowyobrażalne cierpienie. Teraz znajdź psu ze schroniska jakiś dobry dom, albo wspomagaj (adopcja na odległość) takiego zwierzaka finansowo.

A tak na marginesie, powinieneś zostać ukarany zgodnie z zapisami ustawy (Dz.U.2013.856):

1. Kto zabija zwierzę z naruszeniem przepisów art. 6 ust. 1, art. 33 lub art. 34 ust. 1-4 albo znęca się nad nim w sposób określony w art. 6 ust. 2, podlega karze pozbawienia wolności do roku, ograniczenia wolności albo grzywny.
2. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1, działa ze szczególnym okrucieństwem, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, ograniczenia wolności albo grzywny....

To idz na policję i mnie oskarż zamiast wypisywać tutaj kodeks karny.Ciekawe tylko jak oni albo ty mi to udowodnicie.Bo pisanie w necie to z dowodowami ma nie wiele wspólnego,mogę robić was w /cenzura/ i w życiu nie mieć petardy w ręce :D
Ostatnio edytowano 21 maja 2016, 13:02 przez Monster6, łącznie edytowano 3 razy

Sortuj wg