Skocz do zawartości
Nerwica.com

PTSD


Ehh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam 13 lat.9 miesięcy temu umarł mój tata,od jego śmierci nie mogę się pozbierac.Jeszcze za jego życia bałam się wszystkiego ,ale w dużo,dużo mniejszym stopniu.Gdy zabrakło go wszystko zaczęło się pogłębiac.Nie mogę spac ,gdyż widzę obrazy z nim .Śni mi się w koszmarach i w tych dobrych snach.Widzę żywe obrazy z nim,a na imię mojego taty,lub na jakieś kawały z nim związane rycze,nie mogę się uspokoic.W mojej głowie dzieją się straszne rzeczy.Nie wytrzymuje już psychicznie. Boje się wszystkiego np ciemności,że ma mnie cos wyskoczył i mnie zabije.Boje się byc sama,czuje się wtedy strasznie, boje się niekturych ludzi.Boje się miejsc w których nie byłam itd itp . Jest tego dużo więcej ale nie mogę się rozpisac w tym momencie.Najgorsze w tym wszystkim jest to ,że nikt tego nie zauważa,dobrze ukrywam prawdziwą siebie i swoje uczucia.Ludzie myślą ,że jestem radosna ,miła,wspolczująca,pomocna,przyjacielka,zawsze uśmiechnięta...Jestem z tym wszystkim sama,już Sobie nie randze ,ale boje się o tym komuś powiedziec.Boje się i nie dam rady. Co mam z tym zrobic? Czy jestem chora? Jak można mi pomóc?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×