Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wzmoźone napięcie mięśniowe jak sie z tego wyleczyć?


misiek255

Rekomendowane odpowiedzi

CZEŚĆ

Jestem tu nowy , lecze sie od dawna , moje choroby to f.20.0 , f44.4 , f34.8, biore kilka specyfikow miedzy innymi kwetoplex Xr 200mg i zypsile 2 x 80mg i bisocard i magnez. W 2012 w Pruszkowie w szpitalu robiono mi 7 zabiegow Ew" Ostatnio cierpie na wzmozone napiecie miesniowe szczegolnie czuje je w nogach , nie moge lezec bo mnie napreza i nie moge siedziec , jak chodzr to mnie lekko wygina do tylu czasami trace rownowage , co ciekawe kilka razy bylem badany w szpitalu przez neurologa , neurolog powiedzial ze jestem zdrowy i skierowal mnie do psychiatry , moj lekarz psychiatra jest bezradny, nie tylko on bo inni tez, biore duze dawki lekow , czyz by on to powodowaly? Chyba nie , jeden lekarz powiedzial ze jestem przelekowany, ale jak bralem miejsze dawki lekarst mialem podobnie, na te wzmozone napiecie choruje juzpare lat z przerwami, dlugo mnie to trzyma ostatnio z 1,5 roku zanim ustapilo, nie wiem gdzie sie udac, jedna pani dr krzyzanowska ordynator f10 powiedziala ze to nerwicowe z leku i kazala podjac psychoterapie, dopiero gdy dostaje obnizonego nadtroju depresji, mi to przechodzi , cos sie robi z miesniami, przestaja sie prezyc i napinac, czy mial ktos podobnie? Jest na to jakis lek gdzie mam sie udac mam 33 lata nie moge pracowac , ani nawet jezdzic na rowerze , czuje sie jak kaleka, lekarz nic nie robi , nie wie chyba co robic, jak moge rozluznic te miesnia i co robic zeby je uspokoic zeby sie nie naprezały, w internecie nie moge znalezc niczego , tylko informacje od nosniemalych dzieci cierpiace na wzmozone napiecie miesniowe. Strasznie uciazliwy problem ta choroba. Czy mozecie mi jakos pomoc?

Pozdrawiam Serdecznie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×